Internetas

„Microsoft“ patvirtino oficialiai – naujoji „GPT-4“ versija jau naudojama ir „Bing“ pokalbių robotui

„Microsoft“ patvirtino oficialiai – naujoji „GPT-4“ versija jau naudojama ir „Bing“ pokalbių robotui

Kaip ir buvo tikėtasi, „OpenAI“ pristatė naująją „ChatGPT“ versiją, kuri pasipildė naujomis galimybėmis. Vakar, antradienį, buvo pristatyta „GPT-4“ versija, kuri pasiūlys ne tik naujas funkcijas, bet ir pagerintą veikimą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Vos tik pasirodžius „GPT-4“ versijai, pradėta spėlioti ar šią naujieną pasiūlys ir „Microsoft“. Neilgai trukus – tai buvo patvirtinta oficialiai. „Bing“ paieškos sistemos pokalbių robotas jau dabar veikia su naująja „ChatGPT“ versija, o apie tai patvirtino ir „Microsoft“, kuri pasidalino pranešimu socialiniame tinkle „Twitter“.

Deja, tačiau „Microsoft“ kol kas nepaskelbė jokios papildomos informacijos ir šiuo metu yra žinoma tik tai, jog „Bing“ paieškos sistemoje esantis pokalbių robotas naudoja „GPT-4“ platformos versiją. Išlieka neaišku ir ar „Microsoft“ pasiūlys naująją galimybę, kuri leidžia pridėti ne tik tekstą į užklausą, bet ir įvairiausius vaizdus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas