Internetas

„Microsoft“ patvirtino oficialiai – naujoji „GPT-4“ versija jau naudojama ir „Bing“ pokalbių robotui

„Microsoft“ patvirtino oficialiai – naujoji „GPT-4“ versija jau naudojama ir „Bing“ pokalbių robotui

Kaip ir buvo tikėtasi, „OpenAI“ pristatė naująją „ChatGPT“ versiją, kuri pasipildė naujomis galimybėmis. Vakar, antradienį, buvo pristatyta „GPT-4“ versija, kuri pasiūlys ne tik naujas funkcijas, bet ir pagerintą veikimą.

Vos tik pasirodžius „GPT-4“ versijai, pradėta spėlioti ar šią naujieną pasiūlys ir „Microsoft“. Neilgai trukus – tai buvo patvirtinta oficialiai. „Bing“ paieškos sistemos pokalbių robotas jau dabar veikia su naująja „ChatGPT“ versija, o apie tai patvirtino ir „Microsoft“, kuri pasidalino pranešimu socialiniame tinkle „Twitter“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Deja, tačiau „Microsoft“ kol kas nepaskelbė jokios papildomos informacijos ir šiuo metu yra žinoma tik tai, jog „Bing“ paieškos sistemoje esantis pokalbių robotas naudoja „GPT-4“ platformos versiją. Išlieka neaišku ir ar „Microsoft“ pasiūlys naująją galimybę, kuri leidžia pridėti ne tik tekstą į užklausą, bet ir įvairiausius vaizdus.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas