Privalote atnaujinti „Google Chrome“: aptikta didelė spraga

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-03-04
Privalote atnaujinti „Google Chrome“: aptikta didelė spraga
0 Pasidalinimai
1104 Peržiūros

Banggood

Vos atradusi naują saugumo spragą savo naršyklės „Chrome“ 89-toje versijoje, „Google“ skubiai ją ištaisė - klaida ištaisyta netrukus pot o, kai apie ją pranešė „Microsoft“ naršyklių pažeidžiamumo tyrimų skyriaus atstovė Alison Huffman.

Žinoma kodu CVE-2021-21166, paslaptingoji saugumo spraga veikė „Google Chrome“ 89.0.4389.72 versijoje. Su paskutiniu atnaujinimu ši problema jau ištaisyta, o toks operatyvumas gali reikšti tik viena - atrasta programos landa galėjo leisti programišiams padaryti rimtos žalos naršyklės naudotojams. Nors apie tai „Google“ daugiau informacijos neatskleidžia, kompanija spragą apibūdina kaip „objekto gyvavimo ciklo spragą susijusia su garsu“. 

Kaip ir su kitais, praeityje rastais, nulinės dienos pažeidžiamumo pranešimais, „Google“ atsisako suteikti daugiau informacijos kol didžioji dalis naudotojų bus atsinaujinę programą. Sužinoti savo naršyklės versiją galite paspausdami viršutiniame dešiniajame kampe esantį tritaškį, užvedę pelę ties „Help“ ir spustelėję „About Google Chrome“ - jei pasiekiamas naujinys, programa atsinaujins automatiškai.

Šiemet tai jau antras toks pranešimas apie svarbią „Chrome“ saugumo spragą - pirmasis pasirodė vos prieš mėnesį, kodu CVE-2021-21148, tačiau „Google“ atsisakė suteikti daugiau informacijos apie potencialią žalą.

Apart spragų korekcijų, 89-oji „Google Chrome“ versija siūlo keletą malonių patobulinimų - visi puslapiai atidaromi naudojant saugesnį HTTPS protokolą, o atsisiuntimai iš HTTP šaltinių yra automatiškai blokuojami, siekiant apsaugoti naudotojus nuo parsisiuntimų iš nepatikimų šaltinių.
 

 
 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„iOS” spraga : Viena SMS žinutė sustabdo bet kurį „iPhone” Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Google Pixel 3“ gali pasirodyti su itin plonais ekrano rėmeliais bei keturių skirtingų spalvų (VIDEO) Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ pradeda atnaujinti savo įrenginius į „MIUI 9.2“ Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Kaip atnaujinti „Android“ operacinę sistemą savo telefone? Autorius: Admin
Naujiena
„Google“ telefonų pardavimai išaugo dvigubai, „Essential“ patyrė fiasko Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Google” siekia adaptuoti „iPhone X” išpjovų dizainą Autorius: Artūras Nalivaiko

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo