„Microsoft“ produktai dar niekada nekainavo tiek mažai: nuo „Office“ pakuočių iki „Windows 10“ ar net „Windows 11“ už juokingą kainą

„Microsoft“ produktai dar niekada nekainavo tiek mažai: nuo „Office“ pakuočių iki „Windows 10“ ar net „Windows 11“ už juokingą kainą

Partnerio turinys

2021-10-15, 11:45

Dabar yra puiki proga pasirūpinti legalia programine įranga. „Microsoft“ savo produktus siūlo už šimtus eurų, tačiau paspaudę šią nuorodą Jūs galėsite įsigyti „Windows 10 Pro“ registracijos kodą vos už 11,86 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą TFN. Ir tai dar tikrai ne viskas.

Lietuvoje piratavimo mastai pamažu mažėja. Muzikos klausomės naudodami „Spotify”, serialus žiūrime „Netflix” platformoje, o neretai susigundome ir viena kita mokama programėle išmaniajam telefonui. Deja, nepaisant teigiamų pokyčių, vis dar nemažos dalies tautiečių kompiuteriuose rastume nelegalias „Windows 10” operacinės sistemos ir „Office” biuro programų kopijas. Mūsų manymu, dabar yra pats tinkamiausias laikas tai pabaigti, nes legalizavimasis šiuo metu itin prieinamas. Taigi, kartu su mūsų partneriu „WhoKeys.com“ nusprendėme skaitytojams pasiūlyti ypatingas legalizavimosi sąlygas.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

whokeys-TFN-4

„WhoKeys.com“ vyksta išpardavimai, kurių metu galite įsigyti reikiamas „Microsoft“ programinės įrangos licencijas, o taip pat rasti ir daugybę kitų produktų. Norėdami peržiūrėti visus šios parduotuvės pasiūlymus – spauskite čia, o su nuolaidos kodu TFN gausite 25 proc. nuolaidą „Microsoft“ produktams. Žemiau rasite geriausius pasiūlymus, o taip pat ir detalesnius jų aprašymus.

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei šeši puodeliai kavos? Dabar tai yra realybė, o to priežastis – labai paprasta.

windows-10

OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.

Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „WhoKeys.com“ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro. Tačiau kuomet kainų skirtumas yra bent 10 kartų didesnis – tai tikriausiai nėra didelė netektis, tiesa?

Dabar galite gauti ir „Windows 11“ – nepraleiskite progos!

Windows-11

Kaip tikriausiai žinote, „Microsoft“ visai neseniai išleido ir „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Deja, tačiau ją gauti gali ne visi, o „WhoKeys.com“ siūlo puikią alternatyvą. Naująją „Windows“ platformą jūs galite įsigyti tik už kiek daugiau nei 10 eurų.

Norėdami įsigyti „Windows 11“ registracijos kodus, rekomenduojame pasinaudoti vienu iš šių pasiūlymų:

Reikalinga „Microsoft Office“ pakuotė? Jokių problemų

Microsoft-Office


„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

  • Office 2016 Pro - išpardavimo kaina: 22,5 euro (25% nuolaidos kodas: TFN);
  • Office 2019 Pro - išpardavimo kaina: 36,37 euro (25% nuolaidos kodas: TFN).

Ir tai dar ne viskas! Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office 2019 Pro“ pakuote, o šio pasiūlymo kaina siekia vos 42,74 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymų – spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Nesamonė

Windows operacine sistema gal ir atpigo, tačiau kompiuteriu kainos per paskutinius metus pakilo 2 kartus.

Legalu? Way!

Pirma tai visiškai nelegalu, atsisžvelgiant į VS raktų naudojimo reikalavimus, antra- privatūs asmenys turi turėti retail licencijas, ko tikrai nebus šiuo atveju, trečia-ar ne gėda patiems užsiimti to propagavimu.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas