Išaugo „Steam“ vartotojų dalis, kuri naudojasi „Windows 11“: operacinės sistemos populiarumas auga, tačiau populiariausia išlieka senesnė versija

Nors „Windows 11“ dar netapo pagrindine operacine sistema įprastam kompiuterio vartotojui, ji ir toliau rodo stabilų ir spartų augimą tarp žaidimų gerbėjų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Išaugo „Steam“ vartotojų dalis, kuri naudojasi „Windows 11“: operacinės sistemos populiarumas auga, tačiau populiariausia išlieka senesnė versija

„Steam Hardware & Software Survey“ yra kas mėnesį „Valve“ atliekama apklausa, skirta suprasti, kokias technologijas, programinę ir techninę įrangą naudoja klientai, o tai savo ruožtu padeda įmonei ir žaidimų kūrėjams priimti sprendimus dėl būsimų investicijų.

„Valve“ dalyvius parenka atsitiktinai ir leidžia atsisakyti dalyvauti apklausoje. Todėl galutiniai duomenys niekada nėra 100 proc. tikslūs. Remiantis „Valve“ naujausių tyrimų rezultatais, „Windows 11“ pasiekė visų laikų rekordą ir netrukus peržengs 42 proc. ribą. Per metus šios operacinės sistemos vartotojų gretos išaugo 9,9 proc.

Niekam nenuostabu, kad „Windows 10“ vis dar yra populiariausia operacinė sistema tarp „Steam“ klientų. Tačiau atotrūkis tarp „Windows 10“ ir „Windows 11“ nuolat mažėja. „Windows 10“ šiuo metu yra 54,19 proc. (-+2,76 punkto, palyginti su praėjusiu mėnesiu), o „Windows 11“ – 41,96 proc. (-2,28 punkto).

Apskritai, 96,91 proc. „Steam“ vartotojų platformą pasiekia iš „Windows“ kompiuterių, į šį skaičių įeina „Windows 7“ ir „Windows 8.1“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas