„Microsoft“ sudavė smūgį senesnių „Windows“ turėtojams: dalis vartotojų liko ant ledo, tačiau tam yra labai pigus sprendimas!

Partnerio turinys

2023-02-21, 16:15

2 komentarai (-ų)

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujų variantų išleidimai dažnai turi blogų naujienų tiems, kurie naudojasi senesnėmis versijomis, o dabar blogos naujienos pasiekė didžiulę „Windows“ vartotojų dalį.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Microsoft“ sudavė smūgį senesnių „Windows“ turėtojams: dalis vartotojų liko ant ledo, tačiau tam yra labai pigus sprendimas!

Prieš daugiau nei dešimtmetį išleista „Windows 7“ operacinės sistemos versija buvo viena populiariausių platformų istorijoje, tačiau dabar – tai tik istorija. JAV technologijų milžinė „Microsoft“ paskelbė, jog nutraukia „Windows 7“, o taip pat ir „Windows 8.1“ operacinių sistemų palaikymą. O tai turėtų tapti puikia priežastimi atsinaujinti ir naudoti tinkamas „Microsoft“ operacinės sistemos versijas.

Jeigu ieškote kaip aktyvuoti savo „Windows 10“ operacinę sistemą ar kur galėtumėte pigiau įsigyti „Office“ pakuotės registracijos kodus – mes turime Jums puikų pasiūlymą. Internetinėje parduotuvėje „GoDeal24“ vyksta išpardavimai, kurių metu galite įsigyti reikiamas „Microsoft“ programinės įrangos licencijas, o taip pat rasti ir daugybę kitų produktų.

 • Windows 10 Professional Key (32/64 Bit) - tik už 7.25€;

 • MS Windows 10 Professional (32/64 Bit) (2 PC) – vos už 12.25€ (6.12€/PC);

 • Microsoft Windows 10 Professional - 3 Keys - vos už 21.57€ (7.19€ už vieną kodą);

 • Windows 10 Professional- 5 Keys - vos už 33.99€ (6.79€ už vieną kodą);

 • MS Windows 10 Home CD-KEY (32/64 Bit) - tik už 7.15€;

 • MS Windows 11 Pro CD-KEY – tik už 10.25€;

 • Microsoft Windows 11 Professional - 2 Keys - vos už 20.25€ (10.12€ už vieną kodą);

 • Microsoft Windows 11 Professional - 3 Keys - vos už 29.99€ (9.99€ už vieną kodą);

 • Windows 11 Home (1 PC) - tik už 9.98€.

Pamirškite senus „Windows 7“ – naudokite „Windows 10“

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei šeši puodeliai kavos? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro” įsigysite vos už 7,25 eurus.

OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.

Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „GoDeal24“ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro. Tačiau kuomet kainų skirtumas yra bent 10 kartų didesnis – tai tikriausiai nėra didelė netektis, tiesa?

Reikalinga „Microsoft Office“ pakuotė?

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

 • Microsoft Office 2021 Pro Plus Key - 1 PC - tik už 24.25€;

 • 2 Office 2021 Pro Plus Keys Pack - tik už 39.25€ (19.62€ už vieną kodą);

 • 3 Office 2021 Pro Plus Keys Pack - tik už 56.25€ (18.75€ už vieną kodą);

 • MS Office 2021 Pro Plus / 5 PCs - tik už 65.25€ (13.05€/PC);

 • MS Office 2019 Professional Plus (1 PC ) - tik už 22.25€.

Ir tai dar ne viskas!

Žemiau esančius „Microsoft“ produktų pakuotes galite įsigyti su nuolaida iki 62 proc. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo SGO62.
 • Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus - Bundle - tik už 32.99€;

 • Windows 11 Pro + Office 2019 Pro Plus - Bundle - tik už 30.99€;

 • Windows 10 Pro + Office 2021 Pro Plus - Bundle - tik už 29.70€;

 • Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus - Bundle - tik už 27.66€;

 • MS Office 2021 Home and Business for Mac - tik už 59.96€;

 • MS Office 2019 Home and Business for Mac - tik už 54.96€;

 • MS Office 2016 Home and Business for Mac - tik už 52.96€.

Įvairiausi įrankiai jūsų kompiuteriai, kuriuos privalu įsigyti!

Verta paminėti ir tai, jog „Godeal24“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Čia jūs galite rasti ir įvairiausių įrankių, kurie padės prižiūrėti tvarką jūsų kompiuteryje. Žemiau rasite geriausius pasiūlymus šiuo klausimu:

Kaip atlikti apmokėjimą?

Kai kuriems pirkėjams gali pasirodyti, jog apmokėjimą atlikti yra ganėtinai sunki procedūra, todėl pateikiame informaciją kaip tai atlikti. Visų pirma, jums reikia nukeliauti į atsiskaitymo puslapį, kur galite pasirinkti ar norite apmokėti kaip svečias ar registruotas narys. Tuomet nurodyti informaciją, kuri reikalinga apmokėjimui.

Tuomet renkamės „CWALLETCO“ apmokėjimo būdą ir spaudžiame „Continue“.

Patikrinus ar užsakymas yra teisingas – spaudžiame „Place Order“.

Tuomet atsidursite naujame puslapyje, kuris atsiranda apmokėjimui surinkti. Spaudžiame „Choose payment methods“.

Renkamės „Paypal“ kaip atsiskaitymo priemonę.

Apie pardavėją

GoDeal24.com yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo GoDeal24.com licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į „Spam“ aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

2 komentarų

Rimas

Niekada nebuvo ir nebus aktivacijos kodų už ačiū, būkite sąmoningi... Juk tie kodai galioja tik tam kurį laiką... Neklaidinkite piliečių...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas