MSI turi tris naujienas žaidimų gerbėjams: pristatyti nauji puikiomis savybėmis pasižymintis monitoriai

MSI

Leonardas Sindaravičius

2021-10-09, 14:05 (atnaujinta 2024-04-01, 00:44)

1 komentaras
MSI turi tris naujienas žaidimų gerbėjams: pristatyti nauji puikiomis savybėmis pasižymintis monitoriai

Kompiuterinių žaidimų rinka per pastaruosius metus žengia didžiulį žingsnį į priekį. Tai, neabejotinai, lėmė ir vis didėjantis e-sporto populiarumas, dėl ko gerokai išaugo ir žaidimų gerbėjų poreikiai.

Viena populiariausių kompiuterinių žaidimų įrangos gamintojų MSI visai neseniai pristatė tris naujus monitorius, iš kurių du pasižymi unikalia „Quantum Dot“ technologija, kuri neva pagerins žaidimų patirtį. Naujieji monitoriai pavadinti „Optix MPG341QR“, „Optix MPG321UR-QD“ ir „Optix MPG321QRF-QD“.

Pastarieji du turi 32 colių įstrižainės paneles su „Quantum Dot“ technologija, kurios didžiausias suteikiamas pranašumas yra tikslesnis spalvų atkūrimas, ko pasekoje žaidimai atrodys detalesni ir bus labiau įtraukiantys. Skirtumas tarp šių dviejų modelių yra jų raiškia - „Optix MPG321UR-QD“ turės 3840 x 2160 taškų rezoliucijos panelę su 144 Hz atnaujinimo dažniu. Tuo tarpu „Optix MPG321QRF-QD“ turės kiek mažesnės raiškos, 2560 x 1440, ekraną, kurio taškų trūkumą atpirks įspūdingas 175 Hz atnaujinimo dažnis.

Pereinant prie „Optix MPG341QR“, čia mus pasitiks 3440 x 1440 raiška - kitaip tariant, tai itin plataus lauko monitorius, turintis 21:9 kraštinių santykį. Jis palaiko konsoles, turi integruotą „Gaming Intelligence“ funkcionalumą ir daugiau MSI sukurtų žaidimams skirtų savybių. Deja, kainų ir prieinamumo kompanija kol kas neatskleidžia, tačiau tai turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas