Pildant kalėdinių dovanų sąrašą artimiesiems: ar svarstėte apie nešiojamą kompiuterį?

Pildant kalėdinių dovanų sąrašą artimiesiems: ar svarstėte apie nešiojamą kompiuterį?

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-12-21, 12:00

Kalėdų metas dažnam asocijuojasi ne tik su jaukiausiu, bet ir vienu iš labiausiai stresą keliančiu laikotarpiu. Tam, kad įtemptos tos vienintelės dovanos paieškos neužgožtų šventinės nuotaikos, universalia dovana galėtų tapti nešiojamas kompiuteris. Vienas iš tokių kompiuterių, kuris savo galimybėmis tikrai nustebins – naujasis „Huawei MateBook X Pro“.

Naujų išmaniųjų įrenginių atsinaujinimas visada žymi pozityvius pokyčius bei patogesnį gyvenimą. Todėl po eglute rastas nešiojamas kompiuteris bus tikrai ilgai naudojama dovana.

Dalinamės 3 įžvalgomis, kodėl nešiojamas kompiuteris yra puiki šventinė dovana ir išskiriame, kaip visus teigiamus privalumus atspindi modernusis „MateBook X Pro“:

1. Darbui ir pramogoms

MKT_MateBookXPro_CreativeShoot_Grey_Screen_JPG_EN_20200416

Jau seniai nešiojamas kompiuteris ne tik palengvina darbo ar studijų procesą, bet ir tapo tiesiog būtinu įreginiu kiekvieno mūsų namuose. Be to, naujas nešiojamas kompiuteris gali išplėsti produktyvumo ribas ir suteikti visiems būtino kokybiško poilsio.

Besimokančiam kompiuteris svarbus, nes leidžia atlikti mokslinius darbus, dalyvauti virtualiose pamokose. Dirbančiam ypač aktualios failų kūrimo ir redagavimo funkcijos, prieiga prie el. pašto ir dokumentų saugojimo sistemų.

Visgi tam, kad kompiuteriu naudotis būtų patogu ir darbas vyktų efektyviausiu įmanomu būdu – būtina turėti išmanumo standartus atitinkantį įrenginį. Būtent toks yra ir naujasis „MateBook X Pro“, kuris gali pasiūlyti 11-os kartos „Intel“ procesorių, iki 1TB atminties talpą bei ryškų vaizdą perteikiantį „3K FullView“ ekraną.

Modernus ekranas, drauge su ištobulinta garso sistema, ypač aktualus ir laisvalaikio metu: naujausios technologijos leidžia į mėgstamą žaidimą ar žiūrimą filmą įsijausti dar labiau. Universalusis 3:2 vaizdo kraštinių santykis puikiai tinka nuotraukų redagavimui ar vaizdo įrašų stebėjimui. Taip pat patogų naudojimąsi palaikys ir jutiklinio ekrano galimybė bei efektyvi aušinimo sistema.

2. Bendravimui

MKT_MateBook-X-Pro-new_Creative-Photo_Touchpad_HQ

Palaikyti ryšį su draugais ar artimaisiais dar niekada nebuvo taip paprasta. Kompiuteris su interneto prieiga leidžia mėgautis socialiniais tinklais ir bendrauti su savo draugais. O svarbiausia yra tai, kad visa tai galite kokybiškai daryti patogiai būdami namuose.

Tam, kad pokalbiai būtų sklandūs ir vyktų pagal planą, reikia pasirūpinti ir pažangiais technologiniais sprendimais. Būtent todėl naujajame „MateBook X Pro“ įdiegta HD kokybės vaizdo kamera ir aukštos kokybės garso sistema. Vartotojų patogumui kamera yra paslėpta klaviatūroje ir pradeda veikti tik tada, kai to nori pats vartotojas. Tad turintys šį kompiuterį galės nebesijaudinti, jog vaizdo pokalbio metu jų kompiuterio kamera atskleis daugiau nei norėtųsi.

Pats kompiuteris yra lengvas (sveria tik 1,33 kg) bei kompaktiškas (30,4 cm x 21,7 cm x 1,46 cm), todėl užima nedaug vietos ir jį patogų nešiotis. Tad jei kompiuterio savininkas nuspręs trumpam pakeisti aplinką ir sudalyvauti, pavyzdžiui, darbiniame susitikime tiesiai iš mėgstamos kavinės – naujasis „Huawei“ kompiuteris jo tikrai nevaržys.

3. Sumaniam gyvenimui

MKT_MateBookXPro_CreativeShoot_Grey_Battery_JPG_20200401

Šiandieninės technologijos neįsivaizduojamos be išvystytų tarpusavio sąsajų ir belaidės bendrinimo funkcijos, kuri leidžia pilnai išnaudoti kiekvieno išmanaus įrenginio potencialą.

Tokie pažangūs kompiuteriai kaip „MateBook X Pro“ siūlo bendrinimo funkciją, leidžiančią kompiuterį susieti su išmaniuoju telefonu ar laikrodžiu bei vienu metu valdyti abu įrenginius viename ekrane.

Naujoji „Windows 11“ operacinė sistema bei 16 GB operatyvioji atmintis užtikrina ne tik išmanų ir greitą naudojimąsi kompiuteriu, bet atskleidžia ir kitų įrenginių pranašumus. Susiejus įrenginius, galima naudotis mobiliomis programėlėmis, atsiliepti į telefono skambučius, skambinti bei dalytis failais tarp dviejų įrenginių. Todėl jei kompiuterio turėtojas nuspręs pademonstruoti naujausias išmaniuoju telefonu darytas nuotraukas didesniame ekrane – tą jis padarys sumaniai ir patogiai.

Naudinga bendrinimo funkcija – tai dar vienas žingsnis, priartinantis mus prie ateities ir užtikrinantis daugelio veiklų derinimą vienu metu.

Taigi, ieškantiems tokios dovanos po eglute, kuri būti tiek moderni, tiek ilgaamžiška – vienas geriausių pasirinkimų yra išmanusis kompiuteris.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Huawei
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas