Rinkoje gerėja situacija su vaizdo plokštėmis: puikios naujienos tiems, kurie nemėgsta permokėti

Rinkoje gerėja situacija su vaizdo plokštėmis: puikios naujienos tiems, kurie nemėgsta permokėti

MiTech.lt

Vaizdo plokščių rinka pastaruoju metu yra itin komplikuota. Visų pirma, įsigyti norimą plokštę gali tapti tikru iššūkiu, o ir pasiūla rinkoje nėra tokia gera kaip daugelis norėtų. Kaip bebūtų, panašu, jog situacija po truputį taisosi ir pastebima jau geresnių ženklų.

„3DCenter“ pradėjo vaizdo plokščių kainų statistiką iš Vokietijos ir Austrijos parduotuvių rinkti nuo 2021 metų pradžios ir maždaug kas tris savaites skelbia šiuos duomenis. Naujausia statistika tikrai džiugina, nes vaizdo plokštės tiek pigiai nekainavo daugiau nei metus.

NVIDIA-MX550

Šiuo metu vidutiniškai NVIDIA vaizdo plokštės yra 41 % brangesnės nei rekomenduoja gamintojas. Prieš tris savaitės NVIDIA vaizdo plokščių kainos buvo 57 % didesnės nei turėtų. AMD grafikos kortos dabar yra 35 % brangesnės, prieš tris savaites kainos buvo 45 % didesnės. Reiktų suprasti, kad tai kainų vidurkiai ir atskiri modeliai gali turėti didesnę kainą nei galite tikėtis.

Nvidia-RTX-3060

Pavyzdžiui, RX 6800 vis dar kainuoja 63 % brangiau nei turėtų, o RTX 3080 kaina yra 55 % didesnė nei rekomenduoja NVIDIA. Jei šis kainų mažėjimas tęsis dar kelis mėnesius tai vaizdo plokštės gali pradėti kainuoti arti to ką mums kažkada žadėjo AMD ir NVDIA.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Nvidia

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas