Situacija tarp JAV ir Kinijos aštrėja: JAV peržiūri eksporto apribojimus, kad uždraustų daugiau grafikos procesorių Kinijai

Technews.lt

2024-04-07, 12:00

0 komentarų

JAV vyriausybė ėmėsi naujų veiksmų, kad dar labiau apribotų dirbtinio intelekto greitintuvų ir grafikos procesorių tiekimą į Kiniją. Dabar dėl JAV taikomų apribojimų gali būti uždraustas net NVIDIA tik Kinijai skirtas RTX 4090D vaizdo plokščių modelis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Situacija tarp JAV ir Kinijos aštrėja: JAV peržiūri eksporto apribojimus, kad uždraustų daugiau grafikos procesorių Kinijai

Agentūra „Reuters“ pranešė, kad naujieji JAV eksporto apribojimai įsigalios balandžio 4 d. Tai apima ir naują našumo apribojimą, pagal kurį bus ribojamas produktų, kurių našumas „viršija 70 teraflopų“, eksportas. Šis naujas našumo apribojimas turėtų paveikti NVIDIA produktus H20 ir RTX 4090D.

Tai jau ne pirmas kartas, kai JAV keičia GPU / AI akceleratorių eksporto apribojimus, siekdama spręsti konkrečių Kinijos produktų problemą. JAV prekybos sekretorė Gina Raimondo anksčiau yra įspėjusi bendroves dėl investicijų į tik Kinijai skirtų lustų perdarymą. Kas yra NVIDIA RTX 4090D? Tai perkurta RTX 4090 vaizdo plokštė, kuri apeina JAV eksporto apribojimus.

JAV prasminga pakeisti savo taisykles ir uždrausti šį gaminį, nes jos nenori, kad kitos bendrovės pasektų jų pavyzdžiu ir kurtų daugiau tik Kinijai skirtų dirbtinio intelekto produktų.

NVIDIA bus nepatenkinta JAV sprendimu uždrausti daugiau jų produktų Kinijos rinkoje. Vis dėlto tai ne pirmas kartas, kai jie sukūrė produktą, kad apeitų JAV apribojimus. NVIDIA stengėsi praplėsti JAV taikomų dirbtinio intelekto ir GPU eksporto apribojimų ribas, todėl neturėtų stebėtis, kad JAV vėl sugriežtino apribojimus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas