Tokių belaidžių ausinukų dar nėra buvę: „Logitech G“ pristatė žaidimams skirtą produktą, kuris nustebins daugelį

Pranešimas spaudai

2023-02-03, 11:34

0 komentarų

„Logitech G“, „Logitech“ prekinis ženklas ir pirmaujanti įmonė žaidimų technologijų bei įrangos srityje, šiandieną paskelbė, kad jau galima įsigyti Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds“ belaides ausines žaidimams, kurios prisitaiko prie kiekvienos ausies formos ir sukuria išskirtinai patogų modelį naudojant užpatentuotą „Logitech” „Lightform” technologiją.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tokių belaidžių ausinukų dar nėra buvę: „Logitech G“ pristatė žaidimams skirtą produktą, kuris nustebins daugelį

Įkvėpti „Lightspeed“ ir „Bluetooth” belaidžio ryšio, „Logitech G FITS” leidžia sukurti žaidimų lygio garso kokybę Jūsų kompiuteriuose, „Mac” kompiuteriuose, „Playstation” ar „Nintendo Switch” žaidimų konsolėse bei mobiliuosiuose įrenginiuose.

„Tai yra pirmasis industrijoje prisitaikantis ausinių modelis, skirtas žaidimams” – pabrėžė Ujesh Desai, „Logitech Gaming” generalinis vadovas ir viceprezidentas. „Paprasčiausiai spustelėkite mygtuką ir šios ausinės „Lightform” dėl technologijos prisitaikys prie Jūsų ausų formos. Šią technologiją mes sujungėme su „LIGHTSPEED” belaidžiu ryšiu, kad per prievadą Jūs galėtumėte mėgautis tikruoju žaidimų garsu su šiomis belaidėmis ausinėmis.”

„Logitech G FITS” yra pirmosios tokio pobūdžio ausinės, kuriuose naudojama „LIGHTSPEED” belaidė technologija, suteikianti vartotojams profesionalaus lygio naudojimą, aukštos kokybės garsą, stiprų ryšį ir ilgą baterijos veikimo laiką. Žaidėjai gali „LIGHTSPEED” technologiją prijungti prie kompiuterio, „Mac” kompiuterio, „PlayStation®5”, „PlayStation®4” žaidimų konsolių bei su prievadu prisijungti prie „Nintendo Switch” ir „Android” įrenginių, naudojantis USB-A arba USB-C jungtimis. Klausymosi laikas siekia net iki septynių valandų, o papildomas aštuonias valandas klausymosi suteikia kraunamasis „LIGHTSPEED” dėklas, tad žaidėjai gali žaisti žaidimus, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus visą dieną. Prijungus ausines prie „Bluetooth”, žaidėjai gali naudotis ausinėmis iki 10 valandų, o dar papildomas dvylika valandų naudotis jomis su kraunamuoju dėklu.

Kiekvieno žmogaus ausys yra unikalios – tarsi pirštų antspaudai. Kadangi dauguma ausinių rūšių yra sukuriamos tik kelių bendrinių dydžių, beveik neįmanoma įsigyti ausinių, kurios tiktų idealiai. Taigi, „Logitech G FITS” ausinės „Lightform” dėl savitos technologijos suteikia žaidėjams prie įvairių ausų formų prisitaikančią formą vos per 60 sekundžių. Naudojantis „Lightform and Logitech G FITS” mobiliąja programėle, galite suaktyvinti keletą integruotų šviesos diodų, kurie sukietins geliu užpildytus ausinių kraštelius ir suformuos bet kokios ausies formos kontūrus. Prie formų prisitaikanti technologija suteikia patogų, saugų prisitaikymą, kuris neleidžia ausinėms nuslysti, ir sukuria antspaudo pobūdžio kontūrą, kuris blokuoja triukšmą, kad būtų pasiektas geriausias savo klasės pasyvaus garso slopinimo efektas.

Elegantiškas piliulės formos dizainas sukurtas dviem spalvomis: juodas arba baltas, kad tiktų bet kokiam stiliui. „G Fits“ vykdo žaidimų klasės rezultatus ir naujoves ir yra puikus belaidžių ausinių pasirinkimas žaidėjams, kurie teikia pirmenybę laisvei ir tobulam komfortui.

Be komforto, tinkamumo ir pasyvaus triukšmo slopinimo, „Logitech G FITS“ užtikrina raiškų, aiškų ir be trukdžių garsą su giliais, aštriais bosiniais garsais. Naudodami „Logitech G FITS“ programą, žaidėjai gali pasiekti EQ, optimizuotus FPS ar RPG parametrus žaidimams, muzikai, tinklalaidėms, žemųjų dažnių stiprinimui ir kt., arba turėti galimybę tiksliai sureguliuoti savo EQ nustatymus.

Kad būtų galima raiškiai bendrauti žaidimų metu, į kiekvieną ausinę yra įmontuoti du garso spindulius formuojantys mikrofonai. Jei žaidžiate su draugais ar kalbate tiesiogiai, viskas, ką Jūs pasakote, bus girdima garsiai ir aiškiai.

„Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds“ belaides ausines žaidimams galima įsigyti svetainėje LogitechG.com ir mažmeninės prekybos parduotuvėse už rekomenduojamą mažmeninę 229,99 EUR kainą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas