Kompiuteriai

„Intel“ supurtė permainos: kompaniją palieka šešerius metus bendrovėje praleidęs specialistas

„Intel“ supurtė permainos: kompaniją palieka šešerius metus bendrovėje praleidęs specialistas

Vykdydama bendrovės reorganizaciją, „Intel“ nusprendė išsiskirti su Raja Koduri, kuris buvo vykdomasis viceprezidentas ir vyriausiasis architektas. Pasak „Intel“ generalinio direktoriaus Pat Gelsinger, Koduri paliks „Intel“ iki šio mėnesio pabaigos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Koduri dirbo „Apple“ ir AMD, vadovavo „Radeon Technologies Group“ ir kūrė tokias grafikos architektūras kaip „Polaris“ ar „Vega“. Pasitraukęs iš AMD jis paskelbė, kad prisijungs prie „Intel“ ir galiausiai tapo AXG verslo padalinio vadovu. Praėjusių metų gruodį „Intel“ išformavo šią grupę ir grąžino Koduri į ankstesnes vyriausiojo architekto pareigas.

Nors „Arc Alchemist“ serija buvo atidėta keliais mėnesiais, „Intel“ paneigė gandus apie galimą diskrečiųjų vaizdo plokščių atšaukimą. Įmonė ir toliau laikosi plano ir dabar dirba su „Battlemage“ architektūra.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Prieš 6 metus „Intel“ pasamdė Koduri ir panašu, kad dabar jo planuose daugiausia dėmesio bus skiriama programinei įrangai. Koduri artimiausiomis savaitėmis šia tema pasidalys daugiau informacijos.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas