Kompiuteriai

Vienas iš „Nvidia“ įkūrėjų atskleidė neįtikėtiną norą: pasakė kiek dar laiko norėtų vadovauti bendrovei

Vienas iš „Nvidia“ įkūrėjų atskleidė neįtikėtiną norą: pasakė kiek dar laiko norėtų vadovauti bendrovei

Jensenas Huangas yra vienas iš „Nvidia Corporation“ įkūrėjų ir dabartinis generalinis direktorius. Jam vadovaujant „Nvidia“ įsitvirtino ir tapo pirmaujančia pagreitintų skaičiavimų ir šiuolaikinės grafikos technologijų kompanija.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Jau 30 metų bendrovei vadovaujantis „Nvidia“ generalinis direktorius yra 59-as pagal turtingumą pasaulyje, jo grynoji vertė siekia 23,5 mlrd. dolerių. Tačiau J.Huangas neketina artimiausiu metu išeiti į pensiją. Jis sakė, kad nori vadovauti „Nvidia“ dar 3-4 dešimtmečius, todėl pasitraukimo metu jam būtų 90 metų.

Interviu J.Huangas taip pat kalba apie pastarųjų kelių mėnesių pokyčius grafikos rinkoje, tokius kaip rinkos stabilizavimas ar tiekimo grandinių atkūrimas. Be to, „Nvidia“ generalinis direktorius negali sulaukti, kada ateityje grafikos procesoriai bus gaminami naudojant dar pažangesnes litografijas, įskaitant dabar Arizonoje statomą TSMC N4 gamyklą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas