Gražiausias ir pigiausias išmanusis laikrodis? Atradome idealų savaitgalio pasiūlymą

„Samsung Galaxy Watch3” tapo tikru hitu, pasiūlęs visas reikalingiausias funkcijas itin stilingame korpuse ir apžvalgininkams palikęs tokį gerą įspūdį, jog imtas vadinti „Apple Watch” Android telefonams. Visgi šis stileiva dėl savo didokos kainos buvo prieinamas toli gražu ne visiems norintiems. Į tai dėmesį atkreipė kitos kompanijos, kurios sugalvojo pasiūlyti visa tai už dešimt ar net keliolika kartų mažesnę sumą.

Paspaudę šią nuorodą šiuo metu galite įsigyti bene stilingiausią pigų išmanųjį laikrodį rinkoje „TK88” vos už 24,28 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas ir mokesčių išvengiantis siuntimas.

Daugiau apie „TK88”

Stipriausia „TK88” savybė neabejotinai yra jo dizainas. Kurdamas jį, gamintojas pasitelkė visas naujausias mados tendencijas. Korpusas gaminamas iš tvirto, bet labai lengvo cinko lydinio, kuris gerai atlaikys kasdienio dėvėjimo iššūkius ir padės justi, kad ant riešo nesegite pigaus plastmasiuko.

Visą grožį suteikia ekraną juosiantis besisukantis metalinis žiedas, kuris suteikia klasikinį stilių ir leidžia laikrodį valdyti pirštais neliečiant ekrano. Tokį valdymo būdą naudoja „Samsung” laikrodžiai, tad jis tikrai yra vykęs ir pasiteisinęs.

Dizainą taip pat papildo keli skirtingi apyrankių dizainai - pirkėjams siūlomas tiek sportiškumo suteikiantis silikoninis dirželis, tiek klasikinė oda.

Labai džiugu, kad kinai nepataupė ekranui. „TK88” pasižymi 1,28 colio įstrižainės apvalia IPS matrica, kuri garantuos, jog viskas dėl gerų apžvalgos kampų ir šviesumo ekrane glostys akį, o laikrodžio veideliai atrodys tikroviškai. Beje, dauguma jų puikiai dera prie klasikinio laikrodžio dizaino.

„TK88” patiks tiems, kas yra fiziškai aktyvūs. Laikrodis geba sekti įvairias sportines veiklas, skaičiuoti kalorijas, nubėgtą, nuvažiuotą ar nuplauktą atstumą ir, svarbiausia, tiksliai matuoti pulsą. Prie to galima paminėti ir šiuo metu labai išpopuliarėjusį kraujo prisotinimo deguonimi nustatymą bei kraujospūdžio matavimą. Taip, nesuklydome, „TK88”, kitaip nei keliskart brangesni „Apple Watch” ar „Samsung Galaxy Watch Active 2” gali aptikti širdies ritmo sutrikimus. Kita vertus, šiuo įrenginiu džiaugsis ir ne tokie aktyvūs vartotojai. Laikrodis seka žingsnius, sudegintas kalorijas ir primena apie per ilgą užsisėdėjimą.

Tačiau „TK88” siūlo ir daugybe kitų naudingų funkcijų. Prijungtas prie telefono per specialią aplikaciją, jis atvaizduos pranešimus, leis atsiliepti į skambutį ir kalbėti per įmontuotą garsiakalbį bei mikrofoną neišsitraukus telefono iš kišenės, perjungti dainą, veikti kaip išmaniojo kameros pultelis, rodyti orų prognozę, veikti kaip malonus žadintuvas ir sekti miegą. Žinoma, yra ir įprastos laikrodžio funkcijos - laikmatis ir chronometras.

Kalbant apie baterija, jos ištvermė išties neprasta - vidutiniu naudojimo režimu, akumuliatorių įkrauti reikės tik po 10 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą šiuo metu galite įsigyti bene stilingiausią pigų išmanųjį laikrodį rinkoje „TK88” vos už 24,28 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas ir mokesčių išvengiantis siuntimas.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas