Įsigijote „Samsung Galaxy Watch 4“ laikrodį? Naudinga atmintinė sklandžiam įrenginio valdymui

Įsigijote „Samsung Galaxy Watch 4“ laikrodį? Naudinga atmintinė sklandžiam įrenginio valdymui

Pranešimas spaudai

Išmanusis laikrodis tapo nepakeičiamu įrankiu kasdienybėje. Svarbiausius pranešimus, fizinio aktyvumo ir sveikatos rodiklių duomenis dabar galima stebėti ant savo riešo. Jei ką tik įsigijote naują „Samsung Galaxy Watch 4“ išmanųjį laikrodį verta susipažinti su atmintine, kuri padės sklandžiai naudotis šiuo prietaisu.

Anot Arnoldo Lukošiaus, „Tele2 Inovacijų biuro“ eksperto, svarbu žinoti pagrindinius išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch 4“ naudojimo žingsnius, kad įrenginys teiktų didžiausią naudą.

Susiejimas ir sinchronizavimas

4_SamsungGalaxyWatch4_Inovacijbiuronuotr

Įsigijus išmanųjį laikrodį, pirmiausia, jį reikia susieti su telefonu. „Samsung Galaxy Watch 4“ laikrodį susiejant su kitu prietaisu naudokite specialias telefonų programėles – „Samsung“ įrenginiams tiks „Galaxy Wearable“, kitų modelių telefonams pagelbės „Galaxy Watch 4 Plugin“ ir „Samsung Accessory Service“ aplikacijos. Atidarę programą „Galaxy Wearable“ spauskite „Start“ (liet. „Pradėti“), kad telefonas rastų laikrodį, kurį norite susieti. Prietaisų ekranuose pasirodys šešių skaičių kodas. Patvirtinkite, kad jis teisingas ir toliau vykdykite pateikiamus nurodymus bei sėkmingai užbaikite susiejimą. Jei programėlė „Galaxy Wearable“ neranda jūsų laikrodžio, išjunkite telefono ir laikrodžio „Bluetooth“ ryšį, o po kelių minučių jį vėl įjunkite. Tai atliksite spausdami „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „Connections“ (liet. „Ryšiai“) > „Bluetooth“.

Įkrovimas

Prieš kraunant įrenginį reikėtų patikrinti paprasčiausius dalykus – įsitikinkite, kad laikrodžio įkroviklis gerai įjungtas į elektros lizdą, o laidas ir įkroviklis nėra pažeisti. Apžiūrėkite, ar ant galinės laikrodžio dalies ir įkroviklio paviršiaus nėra nešvarumų, kurie trukdytų įkrauti prietaisą. Jei įvykdžius šiuos žingsnius įrenginys nesikrauna, pabandykite išmanųjį laikrodį paleisti iš naujo, jei jis nėra visiškai išsikrovęs. Kraštutiniu atveju, gali tekti iš naujo nustatyti laikrodį. Tai padarykite spausdami „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „General“ (liet. „Bendrieji“) > „Reset“ (liet. „Nustatyti iš naujo“). Galiausiai, patvirtinkite „Reset“ pasirinkimą.

Atnaujinimas

Norint naudotis visais laikrodžio įrankiais ir funkcijomis, svarbu nuolat atnaujinti programinę įrangą. Pirmiausia, reikėtų patikrinti, ar išmaniojo laikrodžio programinės įrangos versija yra naujausia. Tai padarykite spausdami „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „About Watch“ (liet. „Apie laikrodį“) > slinkite žemyn iki „Software“ (liet. „Programinė įranga“). Galite patys atsinaujinti programinę įrangą spausdami „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „Software update“ (liet. „Program. įrang. naujinimas“). Jei įdiegti atnaujinimų nepavyksta, gali būti, kad yra nesklandumų su interneto ryšiu. Tokiu atveju, reikėtų atšaukti ir iš naujo pridėti „Wi-Fi“ tinklo prieigą: laikrodyje spauskite „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „Connections“ (liet. „Ryšiai“) > „Wi-Fi“ ir pasirinkę norimą tinklą spauskite „Forget“ (liet. „Užmiršti“). Programinės įrangos atnaujinimą galite inicijuoti ir telefonu – „Galaxy Wearable“ programėlėje pasirinkite „Watch settings“ (liet. „Laikrodžio nustatymai“) > „Watch software update“ (liet. „Laikrodžio programinės įrangos atnaujinimas“).

Ryšys

samsung-galaxy-watch3-hero

„Samsung Galaxy Watch 4” serija patraukli ir tuo, kad šiuose laikrodžiuose veikia vieno numerio paslauga. Tai reiškia, kad užsisakę specialiai tam skirtą planą galite skambinti, siųsti žinutes ar klausytis muzikos net būdami toli nuo telefono. Šie laikrodžiai turi virtualią eSim kortelę, tad veikia autonomiškai nuo telefono, su kuriuo yra susinchronizuoti. Jeigu įrenginyje kyla ryšio sutrikimų, išmaniajame įjunkite „Galaxy Wearable“ programėlę, spauskite „Watch settings“ (liet. „Laikrodžio nustatymai“) > „Mobile plans“ (liet. „Ryšio planai“). Čia pamatysite, ar paslauga aktyvuota, jeigu ne – kreipkitės į savo operatorių. Pasitaiko, kad ryšys neveikia, nes laikrodyje aktyvuotas energijos taupymo režimas. Galite lengvai patikrinti, ar jis įjungtas: „Settings“ (liet. „Nustatymai“) > „Battery“ (liet. „Baterija“) > „Power saving“ (liet. „Energijos taupymas“).

Pranešimai

Vienas didžiausių išmaniojo laikrodžio privalumų yra galimybė bet kur ir bet kada gauti svarbiausius pranešimus. Jeigu ši funkcija neveikia, jums padės keli paprasti žingsniai. Pirmiausia, įsitikinkite, ar telefonas turi leidimą siųsti pranešimus į laikrodį – atidarę „Galaxy Wearable“ aplikaciją bakstelkite „Notifications“ (liet. „Pranešimai“) ir patikrinkite, ar leidimas aktyvuotas. Jei pastebėjote, kad tik kai kurios programėlės nesiunčia pranešimų į laikrodį, patikrinkite, ar programėlei leidžiama tai daryti. Jei atlikus šiuos žingsnius niekas nepasikeitė, gali būti, kad jūsų laikrodis veikia režimu, kuris neleidžia įrenginiui perduoti pranešimų: „Power saving mode“ (liet. „Energijos taupymo režimas“), „Theatre mode“ (liet. „Teatro režimas“) ar „Bedtime mode“ (liet. „Miego režimas“).

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas