„Samsung“ pristatė nebrangų „Galaxy Tab A8“ planšetinį kompiuterį: dar daugiau galios ir galimybių

„Samsung“ pristatė nebrangų „Galaxy Tab A8“ planšetinį kompiuterį: dar daugiau galios ir galimybių

Gruodžio mėnesį technologijų kompanija „Samsung“ Lietuvoje oficialiai pristatė moderniausią ir galingiausią „Galaxy Tab A“ serijos planšetinį kompiuterį „Galaxy Tab A8“. Įrenginys ploname ir lengvame korpuse talpina didesnį ekraną ir galingesnius parametrus, kurie pagerins mokymosi, pramogų, bendravimo ir kitų svarbių užduočių patirtį. „Galaxy Tab A8“ suteikiamos galimybės atitinka vartotojų kasdienius poreikius ir biudžetą bei itin lengvai susijungia su kitais „Galaxy“ ekosistemos prietaisais.

„Pasaulyje, kuriame nuotolinis darbas ir mokymasis tapo kasdienybe, daugeliui mūsų planšetinis kompiuteris tapo nepakeičiamu įrankiu, leidžiančiu produktyviau atlikti įvairius skaitmeninius uždavinius tiek būnant namuose, tiek keliaujant. Pastebėjome, jog žmonės planšetinius kompiuterius vis dažniau renkasi vaizdo skambučiams, dalyvavimui nuotolinėse pamokose, žaidimams ir jų vaizdo transliacijoms, todėl „Galaxy Tab A8“ aprūpinome naujomis funkcijomis, kurios padės skaitmeninio pasaulio privalumus išnaudoti dar sklandžiau“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Patobulinta viskas, ką norite matyti ir atlikti

„Galaxy Tab A8“ patirtis prasideda nuo tradicinio „Samsung“ planšetinių kompiuterių dizaino, kurį jau spėjo įvertinti „Galaxy Tab S“ įrenginių savininkai. Lengvoje konstrukcijoje įmontuotas didesnis 10,5 colio įstrižainės ekranas su itin plonais rėmeliais. Tai padėjo pasiekti 80 proc. ekrano ir korpuso santykį, suteikiantį kur kas labiau įtraukiančią žiūrėjimo patirtį, lyginant su ankstesniais planšetinių kompiuterių modeliais. Nesvarbu, ar vartotojai žiūri mėgstamą serialą, žaidžia su draugais, ar vaizdo skambučiu bendrauja su šeimos nariais, jie gali mėgautis ne tik geros kokybės ekranu, bet ir patobulintu garsu. „Galaxy Tab A8“ keturių galingų garsiakalbių sistema su Dolby Atmos® tiksliai atkuria kiekvieną natą, eliminuodama iškraipymus..

Be puikaus ekrano „Galaxy Tab A8“ taip pat siūlo dar daugiau galios. Planšetinio kompiuterio procesorius ir grafikos plokštė yra 10 proc. našesni, kad galėtų garantuoti greitą ir sklandų veikimą be nemalonių strigimų. Taip pat būsimieji „Galaxy Tab A8“ pirkėjai gali rinktis iš 32GB, 64GB ir naujo 128GB vidinės atminties variantų, kurių kiekvienas leidžia atmintį papildomai išplėsti iki 1TB talpos „microSD“ kortele. Įrenginio operatyvioji atmintis siekia 4GB. Tuo metu didelės 7040mAh talpos baterija, palaikanti 15W greitąjį įkrovimą, leidžia „Galaxy Tab A8“ naudotis daugybę valandų, nesibaiminant jo išsikrovimo.

Nauja saugumo ir patogumo galaktika

Pastarieji dveji metai įrodė, kad planšetiniai kompiuteriai gali tapti vartais į geresnes darbo ir pramogų patirtis. „Galaxy Tab A8“ tai patvirtina, siūlydamas daug interaktyvaus edukacinio turinio ir patogius tėvų kontrolės nustatymus, padedančius tėvams lengviau kurti saugią ir įtraukiančią virtualią mokymosi aplinką vaikams tiek namuose, tiek keliaujant. Vartotojai vienoje vietoje gali akimirksniu pasiekti išplėstinę įrenginio naudojimo ir aktyvumo ataskaitą, nustatyti ekrano laiko limitus ir sekti jų laikymosi progresą visą savaitę. Vaikai taip pat gali džiaugtis malonia, būtent jiems subalansuota planšetinio kompiuterio naudojimosi patirtimi dėl „Samsung“ bendradarbiavimo su turinio kūrėjais iš viso pasaulio bei suteikiamomis galimybės suasmeninti pagrindinį ekraną, pasitelkiant linksmas ikonas ir spalvų schemas.

Paprasčiau ir efektyviau dirbti su keliomis aplikacijomis vienu metu padeda ekrano padalijimo į dvi dalis ir programėlių atidarymo iššokančiuose languose funkcijos. Būnant paskaitoje ar pamokoje, tai galima išnaudoti vienu metu susirašinėjant su bendramoksliais, konspektuojant ir žiūrint prezentaciją. Šios funkcijos pasitarnauja ir tiesiog naršant internete – vilkite nuorodą iš dabartinio lango į ekrano kraštą, taip padalindami ekraną į dvi lygias dalis, ir vienu metu galėsite matyti abu atvertus puslapius.

8 megapikselių galinę ir 5 megapikselių priekinę kameras bei naują ekrano vaizdo įrašymo funkciją turėtų teigiamai įvertinti tiek mokiniai ir mokytojai, tiek žaidimų mėgėjai. Tai suteikia galimybes filmuoti detalius, geros kokybės pamokų ar paskaitų vaizdo įrašus ar netgi įrašyti demonstraciją, fiksuojant tiek balsą, tiek ekrane rodomą vaizdą. Pastarąjį funkcionalumą galima panaudoti savo balsinių pastabų žymėjimui, kol rašote ar pasibraukiate tekstą ekrane, taip padedant jums geriau suprasti savo užrašus. Galiausiai, kai būsite pasirengę nuo „Galaxy Tab A8“ pereiti prie „Galaxy“ išmaniojo telefono, tarp abiejų prietaisų galėsite lengvai pasidalinti tekstu, atvertais internetiniais puslapiais, nuotraukomis ir kitu turiniu, tiesiog naudodami greitąsias kopijavimo ir įklijavimo komandas.

Svarbu pabrėžti, jog visu „Galaxy Tab A8“ funkcionalumu vartotojai gali naudotis nesijaudindami dėl kibernetinių grėsmių. Šiame planšetiniame kompiuteryje įdiegta rinkoje pirmaujanti „Knox“ daugiasluoksnė saugumo platforma realiu laiku skanuoja įrenginį ir akimirksniu eliminuoja įvairius virusus bei kitą kenkėjišką programinę įrangą, neleisdama jai pasisavinti atmintyje saugomos informacijos. Tai užtikrina, kad „Galaxy Tab A8“ savininkas bus vienintelis turintis prieigą prie savo privačių duomenų.

„Samsung Galaxy Tab A8“ planšetinį kompiuterį nuo kitų metų sausio pradžios bus galima įsigyti „Samsung“ ir kitose oficialiose planšetinių kompiuterių platintojų fizinėse ir internetinėse parduotuvėse.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 3

Android

Nėra ji geresnė už mano Tab A7 2020, tai kokia čia galingesnė, pridėjo, kad pirstu anstspauda, kažkiek kitoks dizainas, krovimas nepagreitejo, kai kas panašiai, o kai kas ir lieviau, ekerano raiška man atrodo šitos ir žemesne, grafika ir abejoju ar geresne, man tas procesorius neaiškus, net nepopuliarus kaip, kad MediaTek arba pats Snapdragon. Aišku jau savo turimoj norisi ir krovimo greitesnio ir baterijos didesnes talpos, greit išsikrauna būna, tai čia paliko panašiai viska ir krovima ir talpa tokia pat baterijos. Nebent panašiai gali būt bet negeryn:/

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas