„Traxxas“ atnaujino galingąjį „X-Maxx“ modelį: pristatytas „Ultimate“ variantas su aliuminio dalimis ir visiškai naujomis padangomis

„Traxxas“ prekinis ženklas yra puikiai žinomas daugeliui RC entuziastų, kurie yra linkę rinktis jau paruoštus modelius. Amerikiečių kompanijos produktai išsiskiria savo greičiu ir tuo, kad juos įsigijus jums nieko papildomai daryti nereikia – imate ir važiuojate.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Traxxas“ atnaujino galingąjį „X-Maxx“ modelį: pristatytas „Ultimate“ variantas su aliuminio dalimis ir visiškai naujomis padangomis

JAV bendrovė dar visai neseniai pristatė naująjį „Spartan SR“ radijo bangomis valdomą laivą, apie kurį skaityti galite paspaudę čia. Tačiau tai ne vienintelė „Traxxas“ naujiena. Gamintojas taip pat pradėjo „X-Maxx Ultimate“ modelio prekybą.

„Traxxas X-Maxx“ vardas yra puikiai žinomas tarp RC automobilių gerbėjų, o dabar pristatoma ir atnaujinta jo versija. Naujasis modelis skirtas tiems, kurie mėgsta modifikuoti savo turimus RC modelius. Perkant naująjį „Ultimate“ variantą jūs gausite modelį su aliuminio detalėmis, dar geresnį veikimą ir naujas „Sledgehammer“ padangas.

Naujasis „Traxxas X-Maxx Ultimate“ bus dar tvirtesnis nei jo pirmtakas, o tokias savybes pasiekti padės čia naudojamos aliuminio detalės. „Traxxas“ patobulino pakabą, važiuoklę, transmisiją ir vairo mechanizmą, kas pasiūlys maksimalų patvarumą.

Dar vienas „Ultimate“ varianto privalumas – „Sledgehammer“ padangos, kurios užtikrins stabilumą ir puikias valdymo galimybes, neatsižvelgiant į trasos paviršių. Platus atviro bloko protektoriaus dizainas neužsikemša purvu ar šiukšlėmis, o lengvi diržai išlaiko padangos formą, todėl ji turi didesnį kontakto plotą, didesnį sukibimą ir jautrų valdymą važiuojant bet kokiu greičiu.

Šiame modelyje naudojamas „Traxxas VXL-8s“ vandeniui atsparus elektroninis greičio reguliatorius su integruota telemetrijos galimybe. Kaip ir įprasta, pirkėjus RC automobilis pasieks su „TQi 2.4 Ghz“ radijo sistema bei įdiegtu belaidžio ryšio modeliu. Pranešama, jog „X-Maxx Ultimate“ kainuos nuo maždaug 1 390 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas