Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nustebsite, ką „Xiaomi” šįkart pasiūlė Lietuvos pirkėjams

Nustebsite, ką „Xiaomi” šįkart pasiūlė Lietuvos pirkėjams

Partnerio turinys

2021-07-22, 18:09

Rubiko kubas daugelį lydėjo vaikystėje. Vieni mūsų negalėjo susukioti nė vienos pusės, kiti - vieną, o dar treti be vargo sudėdavo ir visą kubą. Nors kai kam gali pasirodyti, jog tai tėra vaikams skirtas žaislas, Rubiko kubas turi daugybę privalumų, tokių kaip atminties ir kantrybės lavinimas, smulkiosios motorikos gerinimas ir erdvinio mąstymo tobulinimas.

Šiandien mūsų skaitytojams norime pasiūlyti technologijų amžiui pritaikytą galvosūkio variantą. Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą MAGICWII, „Xiaomi Mijia Smart Magic Cube” įsigysite - vos už 17,94 euro (21,59 JAV dolerio). Kad prekė ateitų greičiau ir nereikėtų mokėti jokių papildomų mokesčių, rekomenduojame rinktis „Priority Line” siuntimo opciją.​

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „Xiaomi Mijia Smart Magic Cube”

1590457856

Iš išorės kubas atrodo kaip ir bet koks kitas neišmanus jo brolis. Galbūt ne visi sienos kubeliai yra simetriški ir spalvos ne tokios ryškios, tačiau didesnių skirtumų nėra.

Didžiausias „Xiaomi” produkto išmanumas slypi galimybėje Bluetooth ryšiu kubą prijungti prie telefono per „Mi Home” aplikaciją. Tada ir prasideda magija, minima pavadinime. Dėl įmontuoto 6 ašių sensoriaus, programėlė gali sekti kiekvieną pasukimą ir spalvos pakeitimą.

1593254450

Be to, ji turi specialų pradedančiojo režimą, kuris padės lengvai išmokti visus 30 žingsnių, reikalingų visiškai sudėti kubą. Telefono ar planšetės ekrane bus aiškiai rodomas kiekvienas etapas, todėl jums teliks sekti nurodymus ir mokytis.

Vėliau, kai jau patobulėsite, galėsite bandyti Rubiko kubą sudėti kaip įmanoma greičiau. Tam pasitarnaus programėlėje įdiegtas laikmatis ir sukiojimo žingsnių skaičiavimas.

1594287576

​Na, o kai pasieksite profesionalo lygį ir kubą dėlioti sugebėsite nors ir užsimerkę, galėsite būti ramūs dėl itin tvirtos „Xiaomi” galvosūkio konstrukcijos, užtikrinančios, kad kubeliai neišlaisvės ir neišsisklaidys.

Galbūt skaitant tekstą galėjo kilti klausimas, iš kur kubas gauna energijos, reikalingos ryšiui su telefonu palaikyti. Atsakymas labai paprastas - jo viduje slepiasi keičiama tabletės formos baterija, kurios pakaks mažiausiai metams aktyvaus naudojimo.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą MAGICWII, „Xiaomi Mijia Smart Magic Cube” įsigysite - vos už 17,94 euro (21,59 JAV dolerio). Kad prekė ateitų greičiau ir nereikėtų mokėti jokių papildomų mokesčių, rekomenduojame rinktis „Priority Line” siuntimo opciją.​

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas