Technologijos

„Huawei“ privers mus pamiršti apie 5G technologiją: artėjame prie 5.5G eros, kuri pasiūlys protu nesuvokiamą spartą

Naujos kartos 5G ryšio technologija savo sparta gerokai lenkia ankstesnės kartos galimybes, tačiau tai nėra riba. Internete jau kuris laikas kalbama apie 6G technologiją, bet šio sprendimo dar teks palaukti. Užtat, bendrovės jau dirba su 5.5G.

„Huawei“ privers mus pamiršti apie 5G technologiją: artėjame prie 5.5G eros, kuri pasiūlys protu nesuvokiamą spartą

„Huawei“ pasaulinės analitikų konferencijos metu, bendrovės pirmininko pavaduotoja ir finansų direktorė Meng Vandžou pareiškė, jog „Huawei“ ir toliau rems skaitmeninės infrastruktūros plėtrą 5.5G eroje.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Teigiama, kad bendrovė ir toliau sieks remti šiuolaikinių technologijų plėtrą naujoje 5.5G eroje bei kurs tinklo įrangą, siekiant pagerinti daiktų interneto patirtį. Kalbant apie patį 5.5G – tai turėtų būti 5G tinklo atnaujinimas, kuris taps tarpine stotele tarp 5G ir 6G ryšio technologijų.

Technologijų kompanijos, jau kuris laikas, sėkmingai juda link bendro susitarimo dėl naujojo 5.5G standarto. Verta pastebėti ir tai, jog „Huawei“ 5.5G žemyninio ryšio greitis gali siekti net 10 Gb/s, o tai yra dešimteriopai didesnė sparta, palyginti su pradine 5G tinklo sparta.

„Huawei“ atstovai pažymi, kad jau dabar yra žengtas didelis žingsnis į priekį, plėtojant 5.5G ryšio technologiją, o pažangą šioje srityje užtikrina tokie technologiniai sprendimai kaip ELAA ir MBSC. Pirmoji technologija yra itin didelio masto antenų masyvas, o antroji - virtualus didelio nešlio rekonstruotas nepertraukiamas spektras. Abi šios technologijos padeda kurti geresnius belaidžius tinklus.

Technologijų plėtra 5.5G eroje leis operatoriams net dešimt kartų padidinti tinklo greitį, lyginant su tuo, ką suteikia 5G ryšio technologija. „Huawei“ atstovų teigimu, tai leidžia tikėtis ne tik 10 kartų didesnės spartos, bet ir dešimt kart didesnio energijos vartojimo efektyvumo, o taip pat ir gerokai pažangesnių technologinių sprendimų.

Negana to, 5.5G ryšio technologija gali suteikti verslams net 100 kartų didesnes galimybes.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas