Net skulptūros naudojasi išmaniais produktais: Vilniuje galima išvysti neeilinį vaizdelį

Net skulptūros naudojasi išmaniais produktais: Vilniuje galima išvysti neeilinį vaizdelį

Pranešimas spaudai

2021-10-05, 16:00

Vakar Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo neeilinis vaizdas – Vincas Kudirka pasipuošė išmaniomis 3D technika spausdintomis ausinėmis. Instaliacija skirta atkreipti dėmesį į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus „Metų CTO“ rinkimus.

„Kiekvienoje šiuolaikinėje organizacijoje CTO vaidmuo – strategiškai svarbus. Šie žmonės prisideda prie naujausių paslaugų technologijų, tokių, kaip ryšio ir IT (IRT) paslaugų vystymo, taip pat dalyvauja priimant svarbiausius verslo plėtros klausimus. Todėl svarbu įvertinti žmones, kurie kuria, vysto ir tobulina technologijas, lengvinančias mūsų gyvenimą“, – sako Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva”, inicijavusios „Metų CTO” rinkimus, technologijų vadovas.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

bite-lietuva-nuotrauka

Kalbant apie tai, kaip technologijos lengvina mūsų gyvenimus, įdomu pasvarstyti, kaip galėjo susiklostyti įvairūs istoriniai įvykiai, jei jos būtų buvę išrastos anksčiau. Pavyzdžiui, kaip šiandien skambėtų mūsų šalies himnas? O tam, kad įjungti fantaziją būtų lengviau, Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo galima išvysti tautos herojų pasipuošusį išmaniomis ausinėmis.

Pagrindiniai kriterijai, kuriais komisija vadovausis rinkdama „Metų CTO“: reikšmingiausi metų projektai, pasiekti rezultatai, organizacijoje diegiamų inovacijų nauda bei paties CTO lyderystė organizacijoje.

Rinkimuose kviečiami dalyvauti savo organizacijose už technologijų diegimą, vystymą ir tobulinimą, IT, ryšių tinklus ir kt. atsakingos vadovės ir vadovai.

Rinkimus inicijuoja telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ ir komunikacinis partneris – verslo naujienų portalas „Verslo žinios“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas