Paaiškėjo, kas Lietuvos miestuose ir keliuose siūlo greičiausią 5G internetą, lyderis gali daug ką ir nustebinti

Pranešimas spaudai

2024-02-06, 09:00

2 komentarai (-ų)

Vos prieš kelerius metus Lietuva buvo bene paskutinė Europos sąjungoje, kurioje dar neveikė 5G tinklai. Šiandien naujausią ryšio technologiją jau siūlo visi šalies mobiliojo ryšio operatoriai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Paaiškėjo, kas Lietuvos miestuose ir keliuose siūlo greičiausią 5G internetą, lyderis gali daug ką ir nustebinti

Vis tik Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) matavimais keliuose ir miestuose, skaitmeninių paslaugų bendrovės „Bitė“ 5G – greičiausias Lietuvoje.

„Bitės“ ir „Labas“ 5G ryšio gavimas siekia 275,6 Mb/s greitį ir juo naudotis gali beveik 2 mln. šalies gyventojų. Šiuo metu visoje Lietuvoje įrengta 450 naujos kartos 5G interneto stočių.

„2023 metų RRT duomenys rodo, kad „Bitė“ 5G duomenų gavimo greitis yra pats greičiausias. Šiuos rezultatus pavyko pasiekti tikslingai laikantis savo strategijos. Nesiekiame bet kokia kaina žmonių ekranuose parodyti 5G ženkliuko. Orientuojamės į realią patirtį, būtent dėl to savo 5G vystymo strategiją grindžiame aukštų dažnių juosta“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Gintas Butėnas.

Pasak G. Butėno, naujos kartos tinklo vystymo strategija remiasi dviem principais: „Visų pirma, paslaugas siūlome ten, kur jų labiausiai reikia. Pavyzdžiui, vietovėse, kuriose nėra kokybiško interneto galimybių, o mobilusis internetas – nepakankamai greitas. Antra, siekiame kuo geresnės realios vartotojų patirties naudojantis 5G.“

Pasirinkta 5G ryšio plėtros strategija pasiteisino: bendrovės duomenimis, Lietuvos miestai ir rajonai aktyviai naudojasi naujosios kartos internetu. Ten, kur įrengtas 5G tinklas, pastebimas didžiausias duomenų vartojimas ir sparčiausias augimas.

Daugiau nei 1,75 mln. žmonių Lietuvoje jau pasiekiamas 5G namų internetas. Geras „Bitės“ ryšio padengimas, kuriuo naudojasi ir išankstinio apmokėjimo paslaugos „Labas“ klientai, jau siekia 99 proc. Lietuvos teritorijos. 5G tinklo plėtra yra didžiausio „Bitė“ istorijoje investicinio projekto „BITĖ | Naujos kartos tinklas 2025“ dalis. Projekto metu į turimo tinklo modernizavimą bei naujos kartos tinklo statybas bendrovė investuoja daugiau kaip 100 mln. eurų.

2 komentarų

leviausias internetS

ka jus rasot nesamones pasidomekit kiek nepatenkintu klientu skundziasi biyes internetu kur vos 2mbs traukia o cia mat gteiciausias didziausias gaidys ta bite konsultantai debilai kaip robotai sneka o problemos isspresti negali

Karlito

Sutiksiu pilnai o su konsultantais tai tikrai ir jie dar bando igrusti koki nors plana kad pas juos pigiau ir kad neitumem pas kitus operatorius paziureti kainu

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas