„Telia“ ir „Tele2“ dalinasi svarbia informacija: paskelbė naujausius duomenis ir dviem savaitėms pratęsia nulinius tarifus

Artimuosiuose Rytuose toliau vyraujant neramumams, „Telia“ ir „Tele2“ dviem savaitėms pratęsia nulinius ryšio tarifus į Izraelį bei Palestiną. Šių bendrovių klientai iki spalio pabaigos galės nemokamai skambinti, rašyti ir naudoti mobiliuosius duomenis bei siųsti SMS žinutes į šias teritorijas ir iš jų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Telia“ ir „Tele2“ dalinasi svarbia informacija: paskelbė naujausius duomenis ir dviem savaitėms pratęsia nulinius tarifus

Nuliniai ryšio tarifai su Izraeliu pradėjo galioti nuo spalio 7 d. ir galios mažiausiai iki spalio 31 d. 23:59 valandos.

„Vienas iš svarbiausių dalykų, tokiu laiku padedančių užtikrinti ramybę, yra galimybė bendrauti. Matome, kad nemokamos ryšio paslaugos yra itin reikalingos – jais klientai naudojasi tiek skambindami artimiesiems, tiek konsultuodamiesi su įvairiomis tarnybomis ar emocinę pagalbą teikiančiais specialistais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

„Tele2“ kartu su „Jaunimo“ linija inicijuoja nemokamos emocinės pagalbos teikimą savo klientams. Konsultacijas visą parą teikia „Jaunimo linijos“ savanoriai, paskambinus specialiu numeriu – +370 5 265 7904.

„Po teroristinio išpuolio Izraelyje pamatėme, kad krizinėse situacijos, bendraudami su draugais ir artimaisiais pirmiausia renkasi balso skambučius. Pirmosiomis dienomis balso skambučių naudojimas į ir iš Izraelio išaugo beveik du kartus. Savo klientams norime ir toliau suteikti galimybę nevaržomai bendrauti šiuo sunkiu metu“, – sako „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

„Telia“ duomenys rodo, kad spalio 7-8 d. balso skambučių į Izraelį naudojimas augo 171 proc., o duomenų – kiek daugiau nei 50 procentų.

Nemokami skambučiai ir SMS galioja visiems „Telia“ privatiems ir verslo klientams bei turintiems išankstinio mokėjimo korteles „Ežys“ ir „Ekstra“.

Klientai susisiekti su savo artimaisiais ir draugais, esančiais Izraelyje ir Palestinoje, gali tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuoto ryšio tinklo skambučiais ar SMS žinutėmis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Birutė

Koddl man negalima papratu mobiliu numeriu rašyti žinučių atseit pažeidžiau taisykles viena gyvenu jau gi nebegaliu parašyt savo bėdų saviems vėl šiandien gavau iš tele du tinklo kad pažeidžau taisykles šitas tel yra išmanusis tyk dėl interneto juo nerašau niekam o turiu paprasta tel mobilų 867011939 kodėl nepadedate man

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas