Paaiškėjo revoliucinio LG televizoriaus kaina: suvyniojamas produktas kainuos sunkiai suvokiamą sumą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-07
Paaiškėjo revoliucinio LG televizoriaus kaina: suvyniojamas produktas kainuos sunkiai suvokiamą sumą
0 Pasidalinimai
178 Peržiūros

2019 m. antroje pusėje LG pademonstravo pirmosios kartos lanksčius OLED televizorius. Naujovės konstrukcija suteikia galimybę susukti matricą į ritinį. Tuo pačiu gamintojas taip pat įvardijo numatomą prietaiso kainą, kuri pardavimo pradžioje beveik padvigubėjo.

Naujiena mažmeninėje prekyboje Pietų Korėjoje pasirodys iki spalio pabaigos. Taigi, nuo anonso dienos parodoje „CES 2019“ iki pardavimo pradžios LG prireikė dviejų metų. Įdomiausia tai, kad iš pradžių Pietų Korėjos elektronikos gamintojas numatomą televizoriaus kainą nurodė maždaug 60 tūkst. JAV dolerių.

Tuo tarpu dabar tapo žinoma, kad suvyniojamą prietaisą bus galima įsigyti už 100 tūkst. JAV dolerių, o tai yra beveik dvigubai daugiau nei tikėtasi. Šio kainų šuolio priežastimi gamintojas vadina sudėtingą tokio dydžio lankstaus OLED ekrano gamybos technologiją. Tačiau net po patekimo į mažmeninę prekybą, naujiena laikoma eksperimentine ir skirta parodyti technologijos raidą.

LG kol kas neatskleidžia planų apie televizoriaus debiutą už Pietų Korėjos ribų. Labai tikėtina, kad suvyniojamas televizorius yra įspūdingiausias LG OLED televizorius – galima keisti jo ekrano dydį arba jį visiškai paslėpti, jei to reikalautų aplinkybės.

Esant aktyviam režimui „Full View“ galite mėgautis neprilygstamu kontrastu, gyliu ir raiška, kuri būdinga visiems LG televizoriams. Aktyvinus režimą „Line View“, didžioji televizoriaus dalis bus suvyniota į stovą ir matysis tik siaura ekrano dalis, kurioje bus rodomas muzikos kūrinių sąrašas, laikas arba net jūsų mėgstamos nuotraukos. Suvyniojamą televizorių leido sukurti OLED technologija, kuri ne tik užtikrina vaizdo kokybę, aukštesnę nei LED ir LCD ekranų, bet ir atveria naujas galimybes kuriant patį televizorių. 

OLED technologija pagrįstą ekraną sudaro milijonai mažyčių lanksčių diodų, todėl LG pavyko sukurti televizorių, kuris be jokių kompromisų užtikrina išskirtinę žiūrėjimo patirtį. 

Šaltinis: TopCom.lt

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Gretel GT6000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee BL5000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Blackview A7“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga