Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Alternatyva mus sekančiai „Google" paieškai - yra: naujas paieškos variklis metą iššūkį

Alternatyva mus sekančiai „Google" paieškai - yra: naujas paieškos variklis metą iššūkį

Justas Stasiulaitis

2021-03-16, 13:00

Per paskutines kelias savaites „Google" pridėjo privatumo informaciją prie savo „iOS" sistemai skirtų programų - to reikalauja atnaujintos „App Store“ aplikacijų parduotuvės taisyklės. Tačiau kompanija tai padarė labai nenoriai - jai prireikė kelių mėnesių, kol pagaliau buvo ryžtasi atskleisti, kaip tiksliai sekami jos paslaugų vartotojai vartotojus ir kokią informacija yra kaupiama apie juos.
Buvo spėliojama, kad „Google" delsimas reiškia, kad jie turi ką slėpti ir nelabai nori tuo dalintis. Būtent tuo remiasi pastaruoju metu išpopuliarėjusio į privatumą orientuoto „DuckDuckGo” kurėjai naujame „Twitter” įraše.

„Google" neseniai pridėjo privatumo informaciją apie „Google" paieškos programą, nurodydama renkamos informacijos mastą. Trečiųjų šalių reklamavimo tikslais „Google" renka duomenis, kurie apima vietovės, paieškos istoriją ir naršymo istoriją. Patys „Google" rinkodaros duomenys apima visą aukščiau pateiktą informaciją, taip pat kontaktinę informaciją ir įrenginių identifikatorius, be to, yra dar daugiau duomenų, surinktų analizei, programų funkcijoms ir produktų suasmeninimui.

Screenshot-2019-03-13-at-15.32.54%20%281%29

Daugelis pagrindinių „Google" programų privatumo informaciją pridėjo tik vasario pabaigoje, nors „Apple" reikalavimas teikti šią informaciją įsigaliojo gruodžio mėnesį.

„DuckDuckGo” veikia daugelyje įrenginio, o jos galimybes galite išbandyti spustelėję čia.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas