„Apple“ ruošia staigmeną moters dienos proga? Jau netrukus išvysime du naujus produktus

„Apple“ ruošia staigmeną moters dienos proga? Jau netrukus išvysime du naujus produktus

Lukas Snarskis

JAV technologijų milžinė šiemet turėtų pristatyti naują „iPhone SE“ modelį, kuris bus aprūpintas 5G ryšio technologijos palaikymo galimybėmis. Negana to, laukiamas ir „iPad Air“ planšetės išleidimas, kuris turėtų įvykti tuo pačiu metu, kaip ir telefono pristatymas.

Remiantis „Bloomberg“ informacija, kurią pateikia Markas Gurmanas, šių „Apple“ naujienų pristatymas gali įvykti jau kitą mėnesį, kovo 8 dieną. Tikėtina, kad tai bus virtualus renginys, kokius jau įpratome stebėti pastaruosius keletą metų. Žinoma, „Apple“ nėra patvirtinusi informacijos apie planuojamą pristatymą.

Apple iPhone SE 2020 64GB Black (Juodas)

naujieji-iphone-se-puiki-proga-atsinaujinti-senu-apple-telefonu-turetojams

Kalbant apie „iPhone SE 5G“ – dizaino pokyčių čia nerasime. Išmanusis telefonas ir toliau išliks su tuo pačiu, senoviniu, „Apple“ telefonų dizainu. Šis modelis turės 4,7 colių įstrižainės ekraną, o apatinėje kraštinėje – namų mygtukas su „Touch ID“. Vienas didžiausių pasikeitimų – tai „A15 Bionic“ procesorius, kuris naudojamas „iPhone 13“ serijos įrenginiuose, o taip pat ir 5G ryšio palaikymo galimybė.

iPad-Air

Pranešama, kad „Apple iPad Air“ turėtų pasižymėti 10,9 colių įstrižainės ekranu, kuris vis dar turės ganėtinai didelius rėmelius, o apatinėje dalyje ir „Touch ID“ namų mygtuką. Šios planšetės veikimą palaikys „A15 Bionic“ procesorius, priekinėje dalyje rasime 12 MP kamerą. Jau žinoma ir tai, jog šis produktas turės 5G ryšio palaikymo galimybę bei pirkėjams bus prieinamas sidabrinės, žalios, auksinės ir mėlynos spalvų.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Vertėtų prisiminti ir tai, jog tai tikrai bus ne vienintelės „Apple“ naujienos šiemet. Remiantis M.Gurmano informacija, šį rudenį turėtumėme išvysti gausybę naujienų iš bendrovės stovyklos. Pradedant išmaniaisiais telefonais ir tęsiant naujais „AirPods Pro“ modeliais, „Watch Series 8“ ir „SE“ laikrodžiais, o taip pat ir „MacBook Air“, „iMac“ bei „Mac Pro“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Apple

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas