„Asus“ naujasis flagmanas „ROG 2“ tiesiog šluojamas iš lentynų, gamintojas turi netikėtų problemų

Praėjusiais metais Taivano kompanija žengė į mobiliąją žaidimų sceną ir pristatė būtent tam skirtą „ROG“ išmanųjį telefoną. Įrenginys sulaukė daug dėmesio, todėl gamintojas prieš kelias savaites išleido ir antros kartos „Asus ROG“ flagmaną, kuris pasižymi įspūdingomis specifikacijomis.

Visų pirma, naujasis „Asus ROG 2“ turės 6,59 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 10 bitų HDR technologijos palaikymu. Jis viršija DCI-P3 spalvų erdvės ribas 8 proc. ir pasižymi puikiu spalvų tikslumu. Tai yra pirmasis toks ekranas išmaniajame telefone. Verta paminėti, jog šio telefono ekranas turės 120 Hz dažnį, kuris reiškia, jog ekranas atsinaujinta šimtą dvidešimt kartų per sekundę.

Žinoma, ne ką įspūdingesnės ir kitos išmaniojo telefono specifikacijos. Visų pirma, naujasis „Asus ROG 2“ veiks su vos prieš keletą dienų oficialiai pristatytu „Qualcomm Snapdragon 855 Plus“ procesoriumi bei „Adreno 640“ vaizdo plokšte. Išmanusis telefonas yra nepralenkiamas kone visuose segmentuose. Skelbiama, jog išmanusis telefonas veiks su 6000 mAh talpos baterija. Gamintojo teigimu, šios baterijos turėtų pakakti net 7 valandoms žaidžiant PUBG žaidimą.

Kaip skelbia pats gamintojas, „ROG 2“ modelis jau buvo rezervuotas daugiau nei 2,5 mln. potencialių pirkėjų. Toks milžiniškas susidomėjimas matomai buvo netikėtas ir kompanijos vadovams. Pasirodė pranešimų, jog „Asus“ susiduria su gamybos problemomis dėl didžiulio susidomėjimo. Tiesa, atstovai tikina, kad greitu metu pavyks padidinti gamybos tempus ir visos kilusios problemos bus išspręstos.

Taip pat aiškėja kada „Asus ROG“ pasieks ir Europos rinką. Remiantis pasirodžiusia informacija, naujasis „Asus“ flagmanas pasieks Europą bei JAV jau nuo rugsėjo 4 dienos. Tiesa, kol kas dar nėra tiksliai žinoma ar jis oficialiai bus pardavinėjamas ir Lietuvoje.


Kol kas komentarų nėra.