HMD pristatė tris atnaujintus „Nokia“ mygtukinius telefonus: išlaikė savo pirmtakų dizainą, tačiau aprūpinti keliais svarbiais pakeitimais

Lukas Snarskis

2024-04-20, 12:00

0 komentarų

„HMD Global“, kuri valdo „Nokia“ prekinį ženklą, pastaruoju metu itin dažnai atsiduria įvairiose naujienų portalų antraštėse. Iš pradžių buvo kalbama apie nutraukiamą „Nokia“ įrenginių gamybą, o tuomet sekė naujienos ir apie prietaisus, kurie bus pažymėti HMD prekiniu ženklu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
HMD pristatė tris atnaujintus „Nokia“ mygtukinius telefonus: išlaikė savo pirmtakų dizainą, tačiau aprūpinti keliais svarbiais pakeitimais

Kinijos kompanija jau ne kartą patikino, jog neketina atsisakyti savo planų ir toliau naudoti „Nokia“ prekinį ženklą. Tai patvirtina ir neseniai pristatyti trys nauji įrenginiai. Tiesa, šįsyk tai nėra išmanieji telefonai.

HMD oficialiai pristatė tris naujus telefonus – tai „Nokia 6310“, „Nokia 5310“ ir „Nokia 230“. Visi šie modeliai buvo pademonstruoti dar prieš keletą metų, o 2024 metų variantai pasiūlys keletą naujų galimybių.

„Nokia 6310“ telefonas

Atnaujintas „Nokia 6310“ modelis bus labai panašus į 2021 metais išleistą pirmtaką, tačiau HMD aprūpino naująjį telefoną talpesne baterija ir USB-C įkrovimo jungtimi. Dabar šis prietaisas turės 1 450 mAh talpos akumuliatorių.

Telefonas taip pat turės VGA kamerą su blykste nugarėlėje, 2,8 colių įstrižainės LCD ekraną, dviejų SIM kortelių palaikymą ir papildomą lizdą, kuris skirtas atminties kortelei.

„Nokia 5310“ telefonas

Naujojo „Nokia 5310“ modelio dizainas nepakito, tačiau 2024 metų variantas bus didesnis – jis yra ilgesnis ir platesnis. Tai leido gamintojui įmontuoti 1 450 mAh talpos bateriją.

Šis įrenginys veiks su „Unisoc 6531F“ procesoriumi, o priekinėje dalyje rasime 2,8 colių įstrižainės LCD ekraną. Telefonas taip pat turi USB-C įkrovimo lizdą bei pasiūlys atminties kortelių palaikymą, du garsiakalbius ir FM radijo galimybę.

„Nokia 230“ telefonas

Trečiasis HMD pristatytas telefonas – tai „Nokia 230“, kuris taip pat išlaikė savo pirmtako dizainą, tačiau pasiūlys talpesnę bateriją. Čia bus naudojamas 1 450 mAh talpos akumuliatorius.

Įrenginys turės 2,8 colių įstrižainės TFT ekraną, 2 MP kamerą su LED blykste. „Nokia 230“ veiks su „Unisoc 6531F“ procesoriumi bei turės ausinių lizdą, USB-C įkrovimo jungtį.

Deja, tačiau HMD neatskleidė kiek kainuos šie naujieji įrenginiai, o taip pat nėra žinoma kuriuose regionuose jie bus prieinami.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas