HMD ruošiasi pristatyti naujus „Nokia“ mygtukinius telefonus: tarp naujų modelių išvysime ir 1999 metais išleisto „Nokia 3210“ atnaujinimą

Lukas Snarskis

2024-04-30, 07:55

0 komentarų

„HMD Global“, kuri valdo „Nokia“ prekinį ženklą, pastaruoju metu itin dažnai atsiduria įvairiose naujienų portalų antraštėse. Iš pradžių buvo kalbama apie nutraukiamą „Nokia“ įrenginių gamybą, o tuomet sekė naujienos ir apie prietaisus, kurie bus pažymėti HMD prekiniu ženklu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
HMD ruošiasi pristatyti naujus „Nokia“ mygtukinius telefonus: tarp naujų modelių išvysime ir 1999 metais išleisto „Nokia 3210“ atnaujinimą

Kinijos kompanija jau ne kartą patikino, jog neketina atsisakyti savo planų ir toliau naudoti „Nokia“ prekinį ženklą. Tai patvirtina ir neseniai pristatyti trys nauji įrenginiai, kurie debiutavo prieš kiek daugiau nei savaitę. Dabar, HMD planuoja atnaujinti ir dar vieną legendinį telefoną.

Jau netrukus turėtų būti atnaujintas klasikinis „Nokia 3210“ telefonas. Nors šis modelis niekada netapo tokiu populiariu kaip „Nokia 3310“, tačiau jis vis tiek yra ganėtinai svarbus Suomijos bendrovės istorijoje. 1999 metais pristatytas įrenginys buvo pirmasis masinei rinkai skirtas modelis su vidine antena.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, atnaujintas modelis nė iš tolo nebus panašus į savo pirmtaką ir labiau primins šiemet pristatytą „Nokia 6310“ variantą. Tiesą sakant, pati HMD naująjį modelį apibūdina kaip „modernaus dizaino ir retro sąsajos derinį“.

HMD taip pat pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti ir dar trys funkciniai telefonai, tie, kurie neturi tiek daug palikimo - „Nokia 215 4G“, „Nokia 225 4G“ ir „Nokia 235 4G“. Verta pastebėti, jog „Nokia 215“ pavadinimas anksčiau buvo naudojamas du kartus - kartą 2015 ir kartą 2020 metais.

„Nokia 215“ ir „Nokia 235“ modeliai turės 2,8 colių įstrižainės IPS ekranus, tačiau 215 variantas neturės jokios kameros, kuomet 235 pasiūlys 2 MP objektyvą. „Nokia 225“ pasiūlys 2,4 colių įstrižainės ekraną ir 2 MP kamerą. Nesunku pastebėti, jog įrenginiai nugarėlėje turės ir HMD logotipą.

HMD neatskleidžia, kada įvyks šių įrenginių pristatymas, tačiau tai turėtų įvykti jau netrukus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas