„Huawei“ ir vėl mes iššūkį „Samsung“? Oficialiai patvirtinta daugybę dėmesio sulaukusio modelio išleidimo data

„Huawei“ ir vėl mes iššūkį „Samsung“? Oficialiai patvirtinta daugybę dėmesio sulaukusio modelio išleidimo data

Lukas Snarskis

Kinijos kompanijos „Huawei“ išmaniųjų telefonų sektorius išgyvena ne pačius geriausius laikus. Ir nors internete retkarčiais pasirodo kalbos, jog bendrovė gali nustoti gaminti tokius produktus, tačiau panašu, jog tai neturėtų būti teisybė. Negana to, kinai ruošia įspūdingą naujieną.

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Huawei Mate V“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų tapti bendrovės atsaku į „Samsung“ kuriamą „Galaxy Z Flip“ flagmaną. Šiandien paaiškėjo ne tik tikrasis šios „Huawei“ naujienos pavadinimas, tačiau ir pristatymo data.

Huawei P40 Pro 5G Dual 256GB Black (Juodas)

Remiantis informacija, kurią pateikė pats gamintojas, naujasis sulenkiamas išmanusis telefonas bus žinomas kaip „Huawei P50 Pocket“, o jo pristatymas numatytas prieš pat šventes – gruodžio 23 dieną, 9:30 val. Lietuvos laiku.

Huawei-P50-Pocket

Kol kas nėra žinoma kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti atlenkiamas „P50 Pocket“ modelis, tačiau „Huawei“ kai kurias ekrano technologijas užpatentavo dar 2020 metais. Gamintojas šiame modelyje turėtų naudoti inovatyvų lankstų šildymo vamzdelį, kas turėtų pasiūlyti geresnį šilumos valdymą, o tuo pačiu suteikti įrenginiui gerokai sklandesnį veikimą.

Huawei P40 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Huawei

Kaip jau minėjome, šio atlenkiamo telefono pristatymas įvyks jau gruodžio 23 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir visada, rasite mūsų portale. Tikėtina, kad šio renginio metu bus pademonstruotas ne tik „Huawei P50 Pocket“ išmanusis telefonas, tačiau ir daugiau bendrovės produktų, o tarp jų ir TV, nešiojami kompiuteriai bei išmanioji apyrankė.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Huawei

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas