Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Laukia naujas kabelių pirkimas: „Apple” ruošia naują jungtį savo įrenginiams

Laukia naujas kabelių pirkimas: „Apple” ruošia naują jungtį savo įrenginiams

Justas Stasiulaitis

2021-03-05, 13:00

JAV patentų ir prekių ženklų tarnyba šią savaitę suteikė „Apple“ patentą naujai magnetinei jungčiai, galinčiai perduoti energiją „iPhone" telefonams. Keli gandai teigia, kad „Apple" ateityje ketina pašalinti „Lightning" kištuką iš savo išmaniųjų telefonų ir jį pakeisti pažangesniu jo įpėdiniu.

Kaip praneša„Patently Apple", patentas rodo naujo tipo jungtį, kuri šiek tiek primena „iPad" esančią USB-C ir netgi magnetinę „MagSafe", kuri buvo senos kartos „Macbook" kompiuteriuose. Remiantis iliustracijomis, šis lizdas pakeis nuo 2012 metų naudojamą „Lightning" . Naujoji jungtis sukurta, siekiant pagerinti „iPhone" atsparumą vandeniui, tačiau neatmetama versija, jog ji galėtų įgalinti ir greitesnį baterijos įkrovimą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

iPhone-magnetic-connector-patent

Nors atrodo mažai tikėtina, kad „Apple" naudos būtent šią jungtį savo įrenginiams, tai atskleidžia, kad bendrovė iš tikrųjų tiria galimybes atsikratyti „Lightning" naujos kartos „iPhone" išmaniuosiuose.

Praėjusiais metais „Apple" „iPhone 12" serijoje pristatė naują „MagSafe" sprendimą, kuris suteikia galimybę telefoną įkrauti belaidžiu įkrovikliu, magnetiškai prisitvirtinančiu prie korpuso. Nors „iPhone 12" vis dar turi „Lightning" jungtį, gandai teigia, kad būsimieji modeliai gali išvis nebeturėti jokių lizdų, o „MagSafe" galimai bus vienintelė įkrovimo galimybė. Tiesa, tai turėtų įvykti anksčiausiai po dvejų metų - galbūt užpatentuota jungtis bus skirta pereinamajam laikotarpiui?

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas