Telefonai

Naujausia „Android“ versija pasiūlys ypatingą naujieną: funkcija, kuri ženkliai prailgins baterijos tarnavimo laiką

„Android 14 Beta 3“ turi puikią mažą funkciją, kuri gali prailginti „Android“ telefono baterijos veikimo laiką, kai įjungtas akumuliatoriaus tausojimo režimas.

Naujausia „Android“ versija pasiūlys ypatingą naujieną: funkcija, kuri ženkliai prailgins baterijos tarnavimo laiką

Norėdami įjungti akumuliatoriaus tausojimo priemonę, eikite į Nustatymai > Baterija > Baterijos taupymo priemonė ir įjunkite šią funkciją. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra tai, kad telefonas pereina į tamsųjį režimą, kad sutaupytumėte akumuliatoriaus energijos. Tai taip pat apriboja arba sustabdo kai kurių programėlių veikimą fone, kad sumažintų telefono energijos sąnaudas. Bet tai nėra naujos funkcijos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Vienas naujas dalykas, kurį dabar atlieka „Android 14 Beta 3“ baterijos tausojimo funkcija, yra ekrano užsklanda. Anksčiau tam reikėjo įjungti ekstremalią baterijos taupymo priemonę arba naudoti skaitmeninės gerovės režimą prieš miegą, kad ekrano užsklanda būtų pritemdyta. Dabar tai įvyks, kai įjungsite akumuliatoriaus tausojimo režimą.

Atsižvelgiant į tai, kad vienas iš nusiskundimų dėl naujausių „Pixel“ telefonų buvo nuviliantis „Pixel 6 Pro“ ir „Pixel 7 Pro“ akumuliatoriaus veikimo laikas nepaisant didelės talpos 5 000 mAh baterijos, tai gali būti naudojama norint šiek tiek palengvinti tokios situacijos keliamą skausmą.

Kai ekrano užsklanda tampa blanki, taip pat nustatomas didesnis kontrastas su tamsiu fonu ir ryškiomis programėlių piktogramomis. Tai leidžia lengviau pastebėti tam tikras programas pagrindiniame ekrane ir atrodo gana šauniai, ypač naktį.

Kitas dalykas, kurį pastebėjome „Android 14 Beta 3“ versijoje, yra tai, kad ekstremalus baterijos taupymo režimas nebeturi atskiros kategorijos ir dabar yra baterijos taupymo puslapio dalis. Naudojant ekstremalų baterijos taupymą išjungiama dar daugiau funkcijų ir galima naudoti tik pagrindines programėles ir tas, kurias įtraukėte į reikiamų sąrašą.

Norėdami įjungti šią funkciją, eikite į Nustatymai > Baterija > Baterijos taupymo priemonė ir bakstelėkite mygtuką šalia parinkties „Ekstremalus baterijos taupymas“.

Kiti dalykai, kuriuos galite padaryti, jei senka baterija ir esate kelyje be galimybės įkrauti telefoną:

  • Jei jūsų telefonas palaiko belaidį įkrovimą, susiraskite draugą, kurio telefone veikia atvirkštinis belaidis įkrovimas, ir gaukite papildomos energijos tokiu būdu.
  • Įjunkite lėktuvo režimą, kad išjungtumėte visus radijo ryšius, kol tikrai reikės pasinaudoti telefonu.
  • Sumažinkite ryškumą iki žemiausio nustatymo, su kuriuo jaučiatės patogiai žiūrėdami į ekraną.
  • Atsineškite visiškai įkrautą išorinį maitinimo šaltinį, jei neturėsite prieigos prie elektros lizdo.
  • Įsigykite automobilinį įkroviklį ir naudokite jį visada, kai esate automobilyje.

Išbandykite kai kuriuos iš šių patarimų ir nustebsite, kiek ilgai jūsų telefonas gali išgyventi neišsikrovus baterijai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas