Telefonai

„OnePlus“ ir „Oppo“ sureagavo į pasirodžiusius gandus: europiečiai gali nurimti, bendrovės atstovai pasidalino geromis naujienomis

Skirtinguose regionuose yra populiarūs skirtingi gamintojai, o bene didžiausią pasirinkimą galima rasti Kinijoje. Tačiau šios šalies bendrovės stengiasi neapsiriboti tik vietine rinka ir dažnai plečiasi į kitus regionus – JAV, Azija ar Europa. Tokią strategiją naudoja daugelis didžiųjų kompanijų, o tarp jų - „Oppo“ ir „OnePlus“.

„OnePlus“ ir „Oppo“ sureagavo į pasirodžiusius gandus: europiečiai gali nurimti, bendrovės atstovai pasidalino geromis naujienomis

Kinijos milžinė „Oppo“ į Europą įžengė dar ne taip jau seniai, tačiau panašu, kad netrukus gali ir visai pasitraukti. Internete pasirodė informacija, jog „Oppo“ vadovai nusprendė palikti kurias pagrindines Europos valstybes – tai JK, Vokietija, Nyderlandai ir Prancūzija. Tokią informaciją atskleidžia Kinijos portalas „36 Krypton“. Analogiškos kalbos apgaubė ir „OnePlus“ bendrovę.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Priežastys, nulėmusios galimą „Oppo“ pasitraukimą iš pagrindinių Europos rinkų, greičiausiai kilo dėl daugybės patentų pažeidimo bylų su „Nokia“ po to, kai 2021 metų baigė galioti pagrindinės patentų sutartys tarp šių bendrovių. 2021 metų liepos mėnesį, „Nokia“ padavė „Oppo“ į teismą, kuris patenkino abu bendrovės ieškinius. Tai turėjo ganėtinai skaudžias pasekmes Kinijos milžinei, kurios produkcija buvo pašalinti iš Vokietijos rinkos.

Kaip bebūtų, tokias kalbas paneigė „Oppo“ atstovai, kurie atskleidė, jog planų pasitraukti iš Europos neturi.

„Puikiai pradėjome 2023 metus, sėkmingai pristatydami keletą produktų Europoje, ir turime eilę būsimų produktų, kurie debiutuos dar šiais metais. Kaip visada, „Oppo“ ir toliau teiks daugiau novatoriškų produktų ir geriausią savo klasėje aptarnavimą naudotojams“, - patikino „Oppo“ atstovas spaudai.

Panašų pranešimą spaudai išplatino ir „OnePlus“ atstovai, kurie patikino, jog bendrovė ir toliau ketina dirbti Europoje, o taip pat ir JK, o šie regionai sulauks ir kompanijos investicijų.

„OnePlus“ nesitrauks iš Europos ir Jungtinės Karalystės ir išlaikys stabilią veiklą vietos rinkose. Bendrovė ir toliau investuos Europoje ir teiks daugiau novatoriškų produktų bei sprendimų savo naudotojams“, - teigė kompanijos ryšių su visuomene vadovas Jamesas Pattersonas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas