„OnePlus“ ruošia išskirtinių savybių išmanųjį telefoną: tokios talpios baterijos ir greito įkrovimo kombinacijos iki šiol nėra pasiūlęs niekas kitas

Lukas Snarskis

2024-06-16, 19:55

0 komentarų

Kinijos kompanija „OnePlus“ balandžio mėnesį pristatė ne tik naująjį „OnePlus 12“, bet ir „OnePlus 12R“ išmanųjį telefoną. Abu šie įrenginiai jau kuris laikas prieinami ir Lietuvoje. Gamintojas, kuris anksčiau pristatydavo vos kelis modelius per metus, dabar jų išleidžia gerokai daugiau.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„OnePlus“ ruošia išskirtinių savybių išmanųjį telefoną: tokios talpios baterijos ir greito įkrovimo kombinacijos iki šiol nėra pasiūlęs niekas kitas

„OnePlus“ atstovai neseniai pristatė ir naująjį „Ace 3V“ išmaniojo telefono variantą, o dabar ruošiamas ir dar vienas naujas modelis. Internete jau kuris laikas kalbama apie „OnePlus Ace 3 Pro“, kuris gali debiutuoti jau artimiausiu metu.

Dabar aiškėja, jog šis išmanusis telefonas turės net 6 100 mAh talpos bateriją su 100W greitojo įkrovimo technologija. Verta pastebėti, jog tokio dydžio akumuliatorius ar spartus įkrovimas nėra didelė naujiena, tačiau nei vienas jų nesiūlo tokios bendros kombinacijos.

„OnePlus Ace 3 Pro“ veikiausiai turės didžiausios baterijos ir greičiausio įkrovimo kombinaciją rinkoje. Tačiau tai dar ne viskas. Išmanusis telefonas turėtų būti aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi ir turės 16 GB operatyviosios (RAM) ir iki 1 TB vidinės atminties.

Anksčiau buvo skelbiama, jog „OnePlus Ace 3 Pro“ nugarėlėje turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu pasižyminčią pagrindinę kamerą. Čia turėtų būti panaudotas „Sony IMX890“ sensorius. Išmanusis naudos 6,78 colių įstrižainės OLED ekraną, kuris naudotas ir „Ace 3“ variante.

Deja, kol kas nėra žinoma, kada įvyks oficialus „Ace 3 Pro“ modelio pristatymas. Kaip bebūtų, tai turėtų įvykti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas