Paaiškėjo geriausi 2020-2021 metų telefonai: tarp laureatų ir „OnePlus“

Europos vaizdo ir garso asociacija (EISA) kasmet rengia geriausios technikos apdovanojimus, o kaip įprasta juose – nemažai dėmesio skiriama ir išmaniesiems telefonams. Paskelbus 55 geriausiai pasaulyje vertinamų elektronikos žurnalų grupę vienijančios asociacijos apdovanojimų laureatus paaiškėjo, kad geriausiu telefonu tapo „OnePlus 8 Pro“.

„OnePlus 8 Pro” aprūpintas 6,78 colio įstrižainės, QHD+ raiškos AMOLED ekranu. Džiugina ir tai, jog bendrovė, pernai pirmoji pristačiusi itin sklandų naudojimo pojūtį suteikiantį 90Hz atsinaujinimo dažnį, šiemet jį kilstelėjo iki 120Hz. Kaip ir buvo galima tikėtis, „OnePlus 8 Pro” aprūpintas geriausia geležimi rinkoje. Čia rasime ir „Snapdragon 865” procesorių ir naujausios LPDDR5 standarto operatyviąją atmintinę bei greitą UFS 3.0 vidinę talpyklą.

Apdovanojimą pelnė ir dar viena Kinijos kompanija – tai „Oppo“, kuri pelnė geriausio pažangaus telefono titulą už „Find X2 Pro“ modelį. EISA teigimu, šis flagmanas yra geriausias „Oppo“ sukurtas išmanusis. Daug klausimų tikriausiai neturėtų kilti dėl geriausiai fotografuojančio telefono titulo.

Išmaniųjų telefonų kamerų srityje ir toliau nepralenkiami išlieka „Huawei“, kurie ir šiemet pelnė pripažinimą už tai. „Huawei P40 Pro“ buvo išrinktas geriausiu kamerafonu. Tiesa, Kinijos milžinė pelnė ir dar vieną apdovanojimą. „Huawei Watch GT 2“ buvo pripažintas geriausiu išmaniuoju laikrodžiu.

Kasmetiniuose EISA apdovanojimuose vietos atsirado ir sulenkiamiems išmaniesiems, o tokį prizą gavo „Samsung“ ir jų šiemet pristatytas „Galaxy Z Flip“ modelis. Verta paminėti, jog tarp daugybės geriausiųjų vietos atsirado ir „Sony“, kurių sukurtas „Xperia 1 II“ modelis pripažintas geriausiu multimedijos telefonu.