Paskelbti galingiausi lapkričio mėnesio „Android“ telefonai: dešimtuke vos kelių gamintojų įrenginiai, lygių neturėjo „Xiaomi“ flagmanas

Išmaniųjų telefonų testavimo programėlė „AnTuTu“ yra itin populiari tarp tų, kurie nori sužinoti savo naujojo įrenginio galimybes bei palyginti jas su kitais. Šios aplikacijos kūrėjai kiekvieną mėnesį pristato ir galingiausių telefonų dešimtukus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Paskelbti galingiausi lapkričio mėnesio „Android“ telefonai: dešimtuke vos kelių gamintojų įrenginiai, lygių neturėjo „Xiaomi“ flagmanas

Visai neseniai „AnTuTu“ aplikacijos kūrėjai paskelbė galingiausius lapkričio mėnesio „Android“ telefonus, todėl kviečiame juos apžvelgti kartu su mumis. Dešimtuke rasime ir anksčiau dar nematytų modelių.

Pirmoje pozicijoje lapkritį – „Xiaomi 14 Pro“ išmanusis telefonas, kuris veikia su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi bei turi 12 GB operatyviosios (RAM) ir 256 GB vidinės atminties. Šis flagmanas ženkliai pranoko visus kitus įrenginius ir „AnTuTu“ testuose rinko vidutiniškai po 2 005 141 taškus.

Antroje vietoje – „Nubia Z50S Pro“, kuris taip pat veikia su „Snapdragon 8 Gen 3“ ir turi 12 GB operatyviosios (RAM) bei 1 TB vidinės atminties. Šio įrenginio vidutiniai rezultatai lapkritį siekė 1 640 868. Trečioje vietoje – „Red Magic 8 Pro+, o ketvirtoje rikiuojasi „Red Magic 8S Pro“ išmanusis telefonas.

Penktoje vietoje atsidūrė „Samsung Galaxy S23+“ išmanusis telefonas, šeštoje – „Xiaomi 13“, septintoje – „Xiaomi 13 Pro“. Aštuntoje vietoje rikiuojasi dar vienas „Nubia“ išmanusis, šįsyk tai „Z50“ modelis. Dešimtuko pabaigoje randame „Galaxy S23 Ultra“ bei „Xiaomi 13T Pro“ išmaniuosius telefonus.

„AnTuTu“ reitingų rezultatai sudaromi pagal „AnTuTu Benchmark V10“ testų rezultatus, kurie buvo atlikti nuo lapkričio 1 iki lapkričio 30 dienos, tačiau į lentelę patenka tik tie įrenginiai, kurie buvo ištestuoti bent 1000 kartų. Kaip tokį galingiausių išmaniųjų telefonų dešimtuką vertinate Jūs? Ar tarp šių modelių yra ir tas, kurį naudojate Jūs?

3 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas