Paskelbti galingiausi rugsėjo mėnesio „Android“ telefonai: viršūnėje – žaidimų telefonai, tarp visų įrenginių pastebima viena tendencija

Išmaniųjų telefonų testavimo programėlė „AnTuTu“ yra itin populiari tarp tų, kurie nori sužinoti savo naujojo įrenginio galimybes bei palyginti jas su kitais. Šios aplikacijos kūrėjai kiekvieną mėnesį pristato ir galingiausių telefonų dešimtukus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Paskelbti galingiausi rugsėjo mėnesio „Android“ telefonai: viršūnėje – žaidimų telefonai, tarp visų įrenginių pastebima viena tendencija

Visai neseniai „AnTuTu“ aplikacijos kūrėjai paskelbė galingiausius rugsėjo mėnesio „Android“ telefonus, todėl kviečiame juos apžvelgti kartu su mumis. Dešimtuke rasime ir anksčiau dar nematytų modelių.

Galingiausiu rugsėjo mėnesio išmaniuoju telefonu tapo „Red Magic 8 Pro+“, kuris į šio reitingo viršūnę užkopia jau ne pirmą mėnesį. Su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi veikiantis flagmanas rinko vidutiniškai 1 630 559 taškus ir ženkliai aplenkė kitus „AnTuTu“ testuotus modelius.

Antroje vietoje – „Asus ROG 7“, kuris taip pat veikia su „Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi bei turi 16 GB operatyviosios (RAM) bei 512 GB vidinės atminties. Jis vidutiniškai rinko kiek daugiau nei 1,6 mln. taškų. Trečioje vietoje – „Xiaomi 13“ modelis.

Įdomu tai, jog standartinis „Xiaomi“ flagmanų serijos modelis aplenkė ketvirtoje vietoje likusį „Xiaomi 13 Pro“ išmanųjį telefoną. Abu šie įrenginiai veikia su „Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriais bei turi 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Penktoje ir šeštoje pozicijoje – du „Samsung“ išmanieji telefonai. Aukštesnę poziciją užėmė „Galaxy S23+“, o šeštoje vietoje rikiuojasi „Samsung Galaxy S23 Ultra“. Septintoje vietoje rasime „Redmi K60 Ultra“, kuris vienintelis iš viso dešimtuko veikia su „MediaTek“ procesoriumi. Čia naudojamas „Dimensity 9200+“ mikroschemų rinkinys.

AnTuTu“ reitingų rezultatai sudaromi pagal „AnTuTu Benchmark V10“ testų rezultatus, kurie buvo atlikti nuo rugsėjo 1 iki rugsėjo 30 dienos, tačiau į lentelę patenka tik tie įrenginiai, kurie buvo ištestuoti bent 1000 kartų. Kaip tokį galingiausių išmaniųjų telefonų dešimtuką vertinate Jūs? Ar tarp šių modelių yra ir tas, kurį naudojate Jūs?

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas