Paskelbti galingiausi vasario mėnesio „Android“ telefonai: viršūnėje atsidūrė žaidimams skirtas flagmanas, dešimtuke net 6 vieno gamintojo įrenginiai

Išmaniųjų telefonų testavimo programėlė „AnTuTu“ yra itin populiari tarp tų, kurie nori sužinoti savo naujojo įrenginio galimybes bei palyginti jas su kitais. Šios aplikacijos kūrėjai kiekvieną mėnesį pristato ir galingiausių telefonų dešimtukus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Paskelbti galingiausi vasario mėnesio „Android“ telefonai: viršūnėje atsidūrė žaidimams skirtas flagmanas, dešimtuke net 6 vieno gamintojo įrenginiai

Visai neseniai „AnTuTu“ aplikacijos kūrėjai paskelbė galingiausius vasario mėnesio „Android“ telefonus, todėl kviečiame juos apžvelgti kartu su mumis. Dešimtuke rasime ir anksčiau dar nematytų modelių.

Pirmoje vietoje išlieka „Redmi Magic 9 Pro“ išmanusis telefonas, kuris šioje pozicijoje buvo ir sausio mėnesį. Įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi bei turi 16 GB operatyviosios (RAM) ir 512 GB vidinės atminties. Šis flagmanas sausio mėnesį rinko vidutiniškai 2,09 mln. taškų.

Antroje vietoje – „iQOO 12“ išmanusis, kuris dar gruodžio mėnesį buvo šio sąrašo viršūnėje. Šis įrenginys taip pat veikia su naujausiu „Qualcomm“ procesoriumi ir turi analogiškas atmintines kaip ir aukščiau esantis telefonas. Trečioje pozicijoje atsidūrė naujasis „OnePlus 12“.

Iškart po pirmojo trejetuko – visa naujausių „Samsung“ flagmanų serija. Ketvirtoje pozicijoje rikiuojasi „Galaxy S24 Ultra“, toliau „Galaxy S24+“, o šeštoje vietoje – „Samsung Galaxy S24“. Septintoje vietoje vienintelis „Xiaomi“ išmanusis. Čia atsidūrė „Xiaomi 13“ modelis.

Dešimtuką užbaigia praėjusių metų „Samsung“ flagmanų trejetukas. „Samsung Galaxy S23 Ultra“ rikiuojasi aštuntoje vietoje, toliau – „Galaxy S23+“, o taip pat ir „Galaxy S23“ modeliai.

Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog „AnTuTu“ reitingų rezultatai sudaromi pagal „AnTuTu Benchmark V10“ testų rezultatus, kurie buvo atlikti nuo vasario 1 iki vasario 29 dienos, tačiau į lentelę patenka tik tie įrenginiai, kurie buvo ištestuoti bent 1000 kartų. Kaip tokį galingiausių išmaniųjų telefonų dešimtuką vertinate Jūs? Ar tarp šių modelių yra ir tas, kurį naudojate Jūs?

1 komentarų

Fanatico

Netikslus reitingas pagal Samsung užsakymą. Jau vien Xiaomi 14 būtų 3 vietoje su savo 1.985.014 taškais!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas