„Samsung“ ir toliau nestabdo: naujausios dirbtinio intelekto galimybės pasiekia nemažai senesnių bendrovės produktų, tačiau išbandyti gali ne visi

Lukas Snarskis

2024-05-03, 07:55

0 komentarų

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ šiemet pristatė naująją „One UI 6.1“ vartotojo sąsajos versiją, kuri iš pradžių debiutavo su „Galaxy S24“ serijos įrenginiais. Po jos įdiegimo atsiradusios DI funkcijos „Galaxy“ vartotojams palengvins komunikaciją tiek su artimiausiais žmonėmis, tiek su kitakalbiais.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ ir toliau nestabdo: naujausios dirbtinio intelekto galimybės pasiekia nemažai senesnių bendrovės produktų, tačiau išbandyti gali ne visi

Pastaruoju metu „One UI 6.1“ vartotojo sąsajos versija pasiekia vis daugiau išmaniųjų telefonų, o „Samsung“ dabar pateikia ir oficialią statistiką. Remiantis bendrovės pateikiamais duomenimis, ši platformos versija jau yra prieinam daugiau nei 8,8 mln. įrenginių.

Dabar gerų naujienų sulaukė ir senesnių bendrovės įrenginių turėtojai. Pranešama, jog „One UI 6.1“ vartotojo sąsajos versija atkeliauja į „Galaxy S21“ ir „Galaxy S22“ serijos išmaniuosius telefonus, o taip pat ir „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Flip3“ bei „Galaxy Fold4“ ir „Galaxy Fold3“ sulenkiamus įrenginius.

„Samsung“ nusprendė vienu kartu atnaujinti nemažai įrenginių, tačiau yra vienas niuansas – bent jau kol kas šis naujinys prieinamas tik Pietų Korėjoje. Vis dėlto atkreipkite dėmesį, kad paprastai „Samsung“ atnaujinimai netrunka labai ilgai, kol pasklinda po visą pasaulį, todėl jei turite vieną iš daugelio minėtų įrenginių, „One UI 6.1“ turėtų netrukus pasiekti ir jus.

Verta pastebėti ir tai, jog daugelis tikėjosi, kad „Galaxy AI“ ir „One UI 6.1“ pasieks „Galaxy S22“ serijos telefonus ir naujesnius. Tai, kad į atnaujinimų sąrašą įtraukti ir „Galaxy S21“ serijos modeliai – geras ženklas daugeliui „Samsung“ įrenginių turėtojų.

„Samsung“ deda didžiules pastangas, jog pasiektų savo užsibrėžtų tikslų, o pagrindinis jų – padaryti „Galaxy AI“ sprendimą prieinamą daugiau nei 100 mln. įrenginių. Tiesa, ne visi modeliai gauna vienodus naujinius. Pavyzdžiui, „Galaxy S21“ linija gauna tik „Circle to Search“ palaikymą.

Skelbiama, jog „Samsung Galaxy Flip3“ ir „Galaxy Fold3“ gaus ir tokias galimybes kaip dirbtinio intelekto generuojamus ekrano užsklandas, tinklalapių apibendrinimą, užrašų apibendrinimą, automatinius šablonus programoje „Samsung Notes“, tiesioginį vertimą į kalbą, vaizdų redagavimo pasiūlymus, generatyvinį AI valdomą redagavimą, vertėjo režimą ir balso transkripciją programoje „Voice Recorder“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas