„Samsung“ pranešė prastas naujienas: visų laukto pristatymo artimiausiu metu neišvysime

„Samsung“ pranešė prastas naujienas: visų laukto pristatymo artimiausiu metu neišvysime

Arnas Balčiūnas

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ daugelyje savo išmaniųjų telefonų naudoja „Exynos“ procesorius, kuriuos bendrovė pati ir gamina. „Samsung Exynos“ paskyroje prieš kelias dienas pasirodė anonsai, kurie privertė daugelį manyti, jog lapkričio 19 dieną bus pristatyti nauji mikroschemų rinkiniai.

Daugelis tai priėmė kaip džiugias naujienas, tačiau realybė, pasirodo, yra kiek kitokia. Šiandien „Samsung“ išplatino pranešimą socialiniame tinkle „Twitter“, kuriame teigiama, jog lapkričio 19 dieną naujo „Exynos“ procesoriaus mes neišvysime. Tačiau naujienų Pietų Korėjos milžinė vis tiek turės.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Samsung20Exynos201080

Aiškėja, jog „Samsung“ ketina atlikti tam tikrus pertvarkymus socialiniuose tinkluose. Panašu, kad „Samsung Exynos“ paskyra bus perkelta į „SamsungDSGlobal“. Daugiau informacijos apie tai turėtų paaiškėti jau minėtą lapkričio dieną. Nors „Samsung“ tokias naujienas praneša ganėtinai džiaugsmingai, tačiau tai tikrai nėra tai ko daugelis laukia.

Priminsime, jog „Samsung“ jau kuris laikas ruošia naujus „Exynos“ procesorius, tačiau iki šiol nėra aišku kada gali įvykti jų pristatymas. Kiek anksčiau, buvo teigiama, kad pristatymas gali įvykti lapkričio 10 dieną, bet tokia informacija nepasitvirtino. Kaip bebūtų, naujus mikroschemų rinkinius bendrovė turėtų pademonstruoti dar šiemet.

Samsung Galaxy S20 FE Dual 128GB Cloud Navy (Mėlynas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Guest

Bet Samsung sakė kad exynos 2200 bus tiktai keliuose šalise o Europoje bus snapdragon 898

Guest

Bet Samsung sakė kad exynos 2200 bus tiktai keliuose šalise o Europoje bus snapdragon 898

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas