„Samsung“ pristatė naująją „One UI“ vartotojo sąsajos versiją: vartotojai sulauks ne tik naujų galimybių, bet ir atnaujinimų, suteikiančių daugiau patogumo

„Google“ kuriama ir plėtojama „Android“ operacinė sistema yra populiariausia mobilioji platforma pasaulyje. JAV technologijų milžinė kiekvienais metais išleidžia vieną didįjį atnaujinimą, o ne išimtis yra ir 2023 metai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ pristatė naująją „One UI“ vartotojo sąsajos versiją: vartotojai sulauks ne tik naujų galimybių, bet ir atnaujinimų, suteikiančių daugiau patogumo

Šios savaitės pradžioje „Google“ oficialiai pristatė naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją, kuri jau dabar yra prieinama daugeliui „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų. Į tokias naujienas sureagavo ir „Samsung“ kompanijos atstovai.

Prieš keletą dienų prasidėjo „Samsung Developer Conference 2023“ konferencija, kurios metu oficialiai debiutavo ir „One UI 6“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 14“ operacinės sistemos versija. Kaip žinia, bandomoji versija buvo testuojama jau kuris laikas, o kompanijos atstovai dabar atskleidė ir pilną šio atnaujinimo versiją.

Kuriant naująją vartotojo sąsajos versiją, daugiausiai dėmesio buvo skiriama patogesniam naudojimui ir pažangiam nuotraukų bei vaizdo įrašų redagavimui. „One UI 6“ sulaukė atnaujinto greitojo skydelio ir programų sąsajos, o kartu su šia versija pristatytas ir naujas šriftas – tai „One UI Sans“.

Skelbiama, jog naujoje „One UI“ versijoje galerijos programėlė gebės analizuoti nuotraukas naudodama tokias dirbtinio intelekto funkcijas kaip „Photo Remaster“ ir „Object Eraser“ ir pasiūlys nuotraukų tobulinimo parinktis. „Samsung“ taip pat kalbėjo apie naują daugiasluoksnį vaizdo įrašų redaktorių – „Samsung Studio“, o čia rasime galimybes pridėti tekstą, įvairius lipdukus ir muziką.

Konferencijos metu, „Samsung“ taip pat kalbėjo apie papildomą dėmesį „Tizen“ platformą. Teigiama, jog ši operacinė sistema veiks naujuose buitiniuose prietaisuose su didesniais ekranais - orkaitėse ir skalbyklėse. Kompanijos atstovai paskelbė apie „Tizen SDK“ su 2D ir 3D kombinuotu grafikos varikliu.

Deja, tačiau spaudos konferencijos metu nebuvo kalbama apie išmaniuosius telefonus, kurie gali sulaukti „One UI 6“ atnaujinimo. Kaip bebūtų, tokia informacija internete sklando jau kuris laikas, o plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas