Telefonų gamintojų išradingumui nėra ribų: tokio išmaniojo dar tikrai nematėte

Telefonų gamintojų išradingumui nėra ribų: tokio išmaniojo dar tikrai nematėte

Lukas Snarskis

2021-08-02, 07:35

2021 metai pažymėti itin gausiu 5G ryšio technologiją palaikančių telefonų pasirodymu ir nors metai dar nesibaigė, tačiau gamintojams tampa vis sunkiau pasiūlyti išskirtinį produktą. Vien tai, kad įrenginys palaiko 5G, jau tikrai nebėra kažkuo stebinantis dalykas, todėl tai reikalauja didesnio įmonių vadovų išradingumo.

Kinijos kompanija „Oukitel“, panašu, rado kaip nustebinti. Jau dabar pranešama apie naująjį „Oukitel WP15“, kuris ne tik palaikys naująją ryšio technologiją, bet ir bus aprūpintas įspūdingo dydžio baterija. Rugpjūčio 23 dieną prekyboje pasirodantis įrenginys turės net 15 600 mAh talpos akumuliatorių, o tai bus, neabejotinai, didžiausia talpa 5G telefone.

Oukitel WP6 Dual Black (Juodas)

Oukitel-WP15-3

Pranešama, kad šis išmanusis telefonas galės pasiūlyti net 1 300 valandų veikimo budėjimo režimu arba net 90 valandų pokalbių laiko. „WP15“ modelio baterija bus įkraunama su 18W įkrovimu, o milžinišką talpą bus galima išnaudoti ir įkraunant kitus prietaisus. Akivaizdu, kad turint tokį išmanųjį, galima bus pamiršti apie kasdienį jo krovimą ir daugeliui mūsų to turėtų pakakti kone savaitei.

Oukitel-WP15-2

Naujasis „Oukitel“ produktas taip pat turės „Mediatek Dimensity 700“ procesorių bei 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti atminties kortele iki 256 GB. Gamintojas išmanųjį aprūpino ir 6,52 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška, o vandens lašo formos išpjovoje – 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera.

Oukitel-WP15-4

Telefono nugarėlėje – triguba kamera, kurių pagrindinė turės 48 MP objektyvą. „Oukitel WP15“ nugarėlėje taip pat rasime 2 MP makro bei 0.3 MP raiškos virtualią kamerą, kuri skirta portretams. Reikėtų nepamiršti ir tai, jog šis įrenginys pasižymės ir puikiomis atsparumo sąlygomis. „WP15“ modelis priskiriamas itin atsparių telefonų klasei, o tai reiškia, kad jis aprūpintas IP68 ir IP69K sertifikatais, o taip pat ir MIL-STD-810G sertifikatu, kas rodo įrenginio atsparumą itin ekstremalioms sąlygoms.

Skelbiama, kad šis išmanusis kainuos nuo 252 eurų, o jo pardavimai turėtų prasidėti jau rugpjūčio 23 dieną.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas