„Vivo“ turi rimtų problemų Indijoje: sulaikyti keturi bendrovės darbuotojai, gresia rimti nemalonumai

2022 metais Vokietijos teismai priėmė sprendimą, kuriuo uždraudė Kinijos išmaniųjų telefonų prekių ženklams OPPO ir „OnePlus“ parduoti savo telefonus šalyje dėl patentų bylinėjimosi. Toks pats likimas ištiko ir „Vivo“, tačiau ties tuo šios bendrovės problemos nesibaigia.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Vivo“ turi rimtų problemų Indijoje: sulaikyti keturi bendrovės darbuotojai, gresia rimti nemalonumai

„Vivo“, kaip ir daugelis kitų „BBK Electronics“ koncernui priklausančių kompanijų, nustojo pardavinėti savo išmaniuosius telefonus Vokietijoje. Lyg to būtų negana, Indijos finansų agentūra dėl įtariamo pinigų plovimo suėmė keturis „Vivo“ vadovus.

Byla dėl pinigų plovimo buvo pradėta nagrinėti dar 2022 metais, kuomet buvo surengtas reidas „Vivo“ bendrovės būstinėje. Tuomet surengto patikrinimo priežastis buvo tokia pati – galimas pinigų plovimas.

Pranešama, jog trys iš keturių suimtųjų jau yra paleisti, o vienam taikomas laikinas suėmimas. Pastarasis asmuo – Kinijos pilietis, kurį buvo prašoma suimti 10 dienų, tačiau teisėjas nusprendė taikyti tik 3 dienų sulaikymą. Neilgai trukus, į šią situaciją sureagavo ir „Vivo“ atstovai.

Kompanijos išplatintame pranešime teigiama, jog „Vivo“ ir toliau bendradarbiauja su Indijos valdžios institucijomis. Pažymima ir tai, jog bendrovė laikosi savo etikos principų, tačiau vis tiek ketina pasinaudoti visomis galimomis teisinėmis galimybėmis.

Verta paminėti ir tai, jog „Vivo“ nėra vienintelė bendrovė, kuri sulaukė kaltinimų piktnaudžiavimu Indijoje. Analogiškų problemų turi ir kita „BBK Electronics“ koncernui priklausanti įmonė – tai „Oppo“. Tyrimai atliekami didėjant Pekino ir Delio įtampai, kuri susijusi ne tik su ekonomika, bet ir su dešimtmečius besitęsiančiu ginču dėl sienos Himalajuose, kuris, atrodo, pastaruoju metu tampa nebevaldomas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas