„Xiaomi“ flagmanas paliks be žado: tiek megapikselių neturėjo nė viena asmenukių kamera

„Xiaomi“ flagmanas paliks be žado: tiek megapikselių neturėjo nė viena asmenukių kamera

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-09-09, 01:25

Išmaniųjų telefonų rinka, pastaruosius metus, išgyvena nemažus pokyčius. Vartotojai vis dažniau renkasi vidutinės klasės įrenginius, o aukščiausios klasės flagmanų populiarumas kasmet mažėja. Nepaisant to, Kinijos milžinė „Xiaomi“ neketina atsitraukti ir jau kuris laikas ruošia naująjį „Mi 12“ išmanųjį telefoną.

Manoma, kad 2022 metų „Xiaomi“ flagmanas gali būti pristatytas dar šių metų pabaigoje, panašiai kaip nutiko ir praėjusių metų pabaigoje. Tikėtina, kad bendrovė pratęs savo tradiciją ir pristatys ne vieną, o bent du modelius. Kitų metų pradžioje parduotuvių lentynas turėtų pasiekti tiek standartinis „Xiaomi Mi 12“, tiek ir „Mi 12 Ultra“ variantas.

Xiaomi Mi 11 Ultra 5G Dual 256GB White Baltas)

xiaomi-smartphone-camera
LetsGoDigital nuotr.

Ir nors iki šių flagmanų pristatymo dar liko nemažai laiko, tačiau jau aiškėja kai kurios „Mi 12“ serijos detalės. Kaip skelbia „XiaomiUI“, naujoji serija gali nustebinti asmenukių mėgėjus. Pranešama, jog flagmanai gali būti aprūpinti įspūdingomis asmenukių kameromis, kurios turės net 200 MP raiškos vaizdo jutiklius. Tokias kalbas, neabejotinai, paskatino ir prieš keletą mėnesių pademonstruotas tokios raiškos objektyvas.

Tikėtina, kad „Xiaomi Mi 12“ serijos modeliai taip pat turės „Snapdragon 898“ procesorius, kuriuos „Qualcomm“ turėtų pristatyti jau artimiausiu metu. Negana to, šie flagmanai taip pat turės ir LPDDR5X operatyviosios (RAM) atminties lustus, kurie rinkoje debiutuos jau kitą savaitę. Negana to, aiškėja ir „Mi 12 Ultra“ kamerų konfigūracija.

Xiaomi Mi 11 5G Dual 256GB Horizon Blue (Mėlynas)

Mi-11-Pro-variantai

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi Mi 12 Ultra“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta plataus kampo objektyvą, o taip pat ir 50 MP periskopinį sensorių, kuris pasižymės 10X optinio priartinimo galimybe. Standartinis „Mi 12“ modelis turėtų būti aprūpintas standartine kamera, o greta jos bus plataus kampo bei makro sensoriai, tačiau jų savybės išlieka nežinomos.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi“ šiuos išmaniuosius telefonus turėtų pristatyti dar šių metų pabaigoje, tačiau tiksli pristatymo data išlieka nežinoma. Nepaisant to, jog flagmanai bus pademonstruoti dar šiemet, prekyboje jie turėtų pasirodyti tik kitais metais. Priminsime, jog analogišką sprendimą Kinijos milžinė priėmė ir praėjusiais metais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas