„Xiaomi“ ruošia staigmeną mažesnių telefonų gerbėjams: pasirodė informacija apie kompaktišką modelį

„Xiaomi“ ruošia staigmeną mažesnių telefonų gerbėjams: pasirodė informacija apie kompaktišką modelį

Lukas Snarskis

Kalbos apie Kinijos milžinės „Xiaomi“ kuriamą „12“ flagmanų seriją netyla jau tikriausiai pusmetį. Internete jau ne kartą buvo pasirodžiusi informacija apie „Xiaomi 12“ ir „12 Ultra“ modelis, tačiau dabar aiškėja, jog šią seriją turėtų papildyti ir dar vienas įrenginys.

Remiantis Kacpero Skrzypeko pateikiama informacija, kitų metų „Xiaomi“ flagmanų liniją turėtų papildyti ir „Xiaomi 12X“ išmanusis telefonas, kuris bus žymimas „2112123AG“ modelio numeriu. Negana to, aiškėja ir pagrindinės šio modelio specifikacijos.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Truffle Black (Juodas)

12x-leak

Pranešama, kad naujasis „Xiaomi 12X“ turėtų pasižymėti 6,28 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat turės ir 120 Hz atsinaujinimo dažnį. Verta pastebėti ir tai, jog toks įstrižainės ekranas yra vienas mažiausių iš to ką pastaruoju metu siūlo „Xiaomi“. Pastaruoju metu gamintojo asortimente dominuoja gerokai didesnį įrenginiai, kas galimai sufleruoja bendrovės planus pritraukti mažesnių telefonų ieškančius pirkėjus.

xiaomi_mi_11

„Xiaomi 12X“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi. Deja, tačiau galimos atminties konfigūracijos kol kas išlieka nežinomos. Šio modelio nugarėlėje turėtumėme rasti ir pagrindinę kamerą, kuri bus aprūpinta 50 MP raiškos vaizdo jutikliu. Ir tai kol kas yra viskas, kas žinoma apie šią „Xiaomi“ naujieną.

Xiaomi Mi 11 5G Dual 256GB Horizon Blue (Mėlynas)

Tikėtina, kad „Xiaomi“ šį išmanųjį telefoną, kartu su visa „Xiaomi 12“ serija turėtų pristatyti dar šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi

Komentarai

Kompaltiškas

6,28 istrižainė,tai čia mažas ir kompaktiškas?Tai katras tada didelis?

Kompaltiškas

6,28 istrižainė,tai čia mažas ir kompaktiškas?Tai katras tada didelis?

Unknown

Ant Android telefonų akranu dydžiu standartas yra 6.5 inch, 6.67, tai 6,28 skaiytusi kompaktiškas

G. S.

Dabar,jau ir 6.9 colių,kai kurie ekranus lipdo. Griozdai baisiniai. Turiu Redmi 8 A 6.22 colių,tikrai pakankamą įstrižainė.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas