Telefonai

Artėja „Moto G Power (2023)“ telefono pristatymas: pasirodė pirmosios įrenginio nuotraukos, atskleidžiančios dizaino ypatumus

Artėja „Moto G Power (2023)“ telefono pristatymas: pasirodė pirmosios įrenginio nuotraukos, atskleidžiančios dizaino ypatumus

„Motorola“ ruošia naują išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti žinomas kaip „Moto G Power (2023)“, o jo pristatymo laukiama jau artimiausiu metu. Ir nors įrenginys dar nepristatytas – internete pasirodė pirmosios jo nuotraukos, kurios atskleidžia pagrindinius dizaino ypatumus.

Remiantis „OnLeaks“ informacija, naujasis „Moto G Power (2023)“ turėtų pasižymėti 6,5 colių įstrižainės ekranu, o viršutinėje jo dalyje – nedidelis apskritimas, kur bus įmontuota asmenukių kamera. Šio įrenginio nugarėlėje – stačiakampis, kur bus trys kameros ir LED blykstė. Nesunku pastebėti, jog nugarėlėje puikuojasi ir gamintojo logotipas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Pranešama, jog išmanusis telefonas turės į atrakinimo mygtuką integruotą pirštų antspaudų jutiklį, o dešinėje briaunoje taip pat rasime ir garso reguliavimo mygtukus. Apatinėje „Moto G Power (2023)“ briaunoje – ausinių lizdas, mikrofonas, garsiakalbis bei, žinoma, USB-C įkrovimo lizdas.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada debiutuos šis „Motorola“ išmanusis telefonas, tačiau tai įvykti turėtų jau artimiausiu metu.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas