Ieškantiems elektrinio paspirtuko – įspūdinga „Kugoo“ naujiena ir akcijos su dovanomis senesniems modeliams

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-05
Ieškantiems elektrinio paspirtuko – įspūdinga „Kugoo“ naujiena ir akcijos su dovanomis senesniems modeliams
0 Pasidalinimai
131 Peržiūros

Elektriniai paspirtukai kasdien tampa vis populiaresni ir populiaresni, o į tai reaguodami gamintojai turi pasiūlyti vis įdomesnių variantų. Tai kas šiandien buvo nauja – rytoj jau gali tapti ir sena. Telefonai.eu neseniai išbandė „Kugoo“ kompanijos elektrinį paspirtuką, o gamintojas per tą laiką spėjo išleisti ir naują produktą.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ jau dabar galima užsisakyti naująjį „Kugoo ES2“ elektrinį paspirtuką, kurio standartinė kaina siekia beveik 400 eurų, tačiau su nuolaidos kodu KUGOOES2 jį galima įsigyti tik už 390 eurų. Žinoma, kaip ir visa šio gamintojo produkcija, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums ne tik nereikės rūpintis papildomais mokesčiais, tačiau ir savo pirkinį gausite vos per kelias dienas.

Kaip jau tikriausiai žinote, mes jau išbandėme „Kugoo S1 Pro“ modelį, kurio apžvalgą rasite čia. Tačiau naujasis „Kugoo ES2“ yra ganėtinai akivaizdus praėjusio modelio atnaujinimas. Į akis iškart krinta stipriai patobulintas jo dizainas – gerokai solidesnis vairas, tvirtesnis pagrindas ir dailesnės visos dizaino linijos. Naujasis modelis taip pat turi ir kiek didesnius, 8,5 colių dydžio, ratus.

Naujasis „Kugoo ES2“ yra kiek lėtesnis nei jo pirmtakas ir gali pasiekti 25 km/val. greitį, o jo įveikiamas atstumas su pilnu įkrovimu turėtų siekti maždaug 25 kilometrus. Šis modelis išlaikė tą patį 350W variklį, tačiau gavo gerokai patobulintą stabdžių sistemą. Elektrinis paspirtukas dabar turi elektra valdomus diskinius stabdžius.

Atnaujintas buvo ir ekranas, esantis vairo viršuje. Dabar jis nebe toks didelis ir atrodo žymiai moderniau, o ir priekinė LED lempa daug dailesnė. Prie viso šito privalu paminėti ir tai, jog „Kugoo ES2“ dabar turi ir savo programėlę, kuri suteiks Jums informacijos apie bateriją, Jūsų kelionių statistiką, navigaciją ir paspirtuko lokaciją bei daugybę kitos naudingos informacijos.

Kaip jau minėjome, naująjį „Kugoo ES2“ dabar su nuolaidos kodu KUGOOES2 galima įsigyti tik už 390 eurų. Žinoma, kaip ir visa šio gamintojo produkcija, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums ne tik nereikės rūpintis papildomais mokesčiais, tačiau ir savo pirkinį gausite vos per kelias dienas.

Šis variantas Jums kiek per brangus? Tuomet galite įsigyti mūsų apžvelgtą „Kugoo S1 Pro“ modelį, kuris su kuponu GKB126S kainuoja tik 317,44 euro. Detalią šio varianto apžvalgą galite rasti paspaudę šią nuorodą, o į Jūsų klausimus apie jį atsakysime komentarų skiltyje.

Negalime nepaminėti ir „Kugoo S1“ varianto, kurį dabar su nuolaidos kodu GKB115S gausite vos už 286,60 euro. Perkant per mūsų pateikiamą nuorodą Jūs taip pat gausite ir „Xiaomi Mi Band 4“ išmaniąją apyrankę, kurios vertė siekia maždaug 35 eurus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga