Ieškantiems kokybiško roboto siurblio: naujas „Xiaomi Viomi V3“ dabar parduodamas už ypatingą kainą ir dar su itin greitu pristatymu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-15
Ieškantiems kokybiško roboto siurblio: naujas „Xiaomi Viomi V3“ dabar parduodamas už ypatingą kainą ir dar su itin greitu pristatymu!
0 Pasidalinimai
442 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ per pastaruosius keletą metų tapo gerai žinomu prekiniu ženklu ne tik dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų, tačiau ir dėl daugybės kitokių produktų. Sunku būtų suabejoti, kad gamintojas kuria ir aukšto lygio robotus dulkių siurblius, o pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir produktai išleisti kartu su „Viomi“.

Dar visai neseniai buvo pristatytas ir naujasis „Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys, kuris dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ kainuoja 428,78 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKBSUM5. Norėdami įsigyti šį siurblį – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti dėmesį, jog jis atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių bei Jums bus pristatytas su DPD kurjeriais. Tai reiškia, kad Jums nereikės mokėti papildomų mokesčių, prekę gausite labai greitai ir galėsite mėgautis aukščiausios kokybės darbu!

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2600 Pa. Dar viena įdomi detalė – „Viomi V3“ turi dvigubą vandens ir dulkių talpyklą. Visų nešvarumų talpyklos dydis siekia 550 ml, o vandens talpa siekia 200 ml. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Xiaomi Viomi V3“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Kaip jau tikriausiai supratote, šis „Xiaomi“ produktas palaiko du valymo režimus – sausą ir drėgną. „Viomi V3“ yra itin išmanus robotas ir turi trijų skirtingų lygių vandens kontrolės sistemą. Šios sistemos dėka, siurblys nustoja valyti tuomet kai baigiasi vanduo ir tai apsaugo Jūsų grindinis nuo galimų pažeidimų. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad „Viomi V3“ modelis gali įveikti ir 2 cm aukščio kliūtis, todėl jeigu namuose turite neaukštų slenksčių ar kitų barjerų – tai nebus problema.

„Xiaomi Viomi V3“ yra lengvai valdomas per „Mi Home“ programėlę. Jeigu turite kokį nors kitą „Xiaomi“ produktą – ši aplikacija nebus Jums didelė naujiena. Nežinantiems, pasakysime, jog jos dėka Jūs galėsite stebėti savo roboto siurblio darbą tiesiogiai, nustatyti valymo zonas, suplanuoti siurbimus ir dar daugybę kitų dalykų. Verta paminėti ir talpią 4900 mAh talpos bateriją. Įdomiausia tai, jog išsikrovus šiam siurbliui, jis sugebės grįžti į įkrovimo vietą, o vėliau sėkmingai pratęsti nebaigtus darbus.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Viomi V3“ dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ kainuoja 428,78 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKBSUM5. Norėdami įsigyti šį siurblį – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti dėmesį, jog jis atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių bei Jums bus pristatytas su DPD kurjeriais.


Parašyti komentarą