Ieškantiems nebrangios ir kokybiškos pelytės: puikus „Razer“ produktas už labai žemą kainą, nepraleiskite progos įsigyti!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-22
Ieškantiems nebrangios ir kokybiškos pelytės: puikus „Razer“ produktas už labai žemą kainą, nepraleiskite progos įsigyti!
0 Pasidalinimai
310 Peržiūros

Kiekvienas žaidimų mėgėjas ir įvairios tam skirtos įrangos gerbėjas tikrai yra girdėjęs kompaniją „Razer“, kuri visai neseniai praplėtė savo „Viper Gaming“ kompiuterinių pelių liniją. Vienas iš serijos produktų – „Viper Mini“ pelytė, kuri pasižymi ne tik puikiomis savybėmis, tačiau ir labai patrauklia kaina.

Dabar, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“, naująją „Razer Viper Mini“ Jūs galite įsigyti vos už 29,33 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą RazerMini. Lietuvoje ši pelytė kainuoja nuo 45,99 euro, todėl pirkdami iš „Geekbuying“ sutaupysite ganėtinai nemažą sumą. Norėdami tai padaryti – spauskite čia, o daugiau informacijos apie produktą – kiek žemiau.

Naujoji „Razer Viper Mini“ yra lengvesnė ne tik už „Viper ir „Viper Ultimate“, tačiau apskritai yra lengviausia „Razer“ sukurta kompiuterinė pelė. Jos svrosi siekia vos 61 gramą. Palyginimui, galima pasakyti, kad „Razer Viper“ pelės svoris yra 69 gramai, o „Viper Ultimate“ – 74 gramai. „Razer“ naujienos matmenys – 116,84 x 75,43  x  37,84 mm.

Gamintojas, pristatydamas šia naują pelę, siekia pasiūlyti produktą, kuris būtų mažesnis, tačiau pasižymėtų visomis įprastinėmis pilno dydžio pelių funkcijomis. Naujoji „Viper Mini“ pasižymi šešiais programuojamais mygtukais, taip pat turi optinius jungiklius, o jos dizainas leidžia produktu naudotis tiek kairiarankiams, tiek ir dešiniarankiams.

Kalbant apie šios pelytes galimybes, svarbu žinoti tai, jog „Razer Viper Mini“ turi šešis mygtukus, kuriuos galėsite susikonfigūruoti kaip Jums patogiau. Du mygtukai įmontuoti kairėje produkto pusėje, o dar vienas po slinkties ratuku. „Razer“ savo produktą paįvairino ir „Razer Chroma RGB Underglow“ apšvietimu, kuris pasižymi 16,8 mln. spalvų. Visus šiuos nustatymus Jūs galėsite, pagal savo poreikius ir norus, nustatyti naudojant „Razer Synapse 3“.

Naujoji „Viper Mini“ pelytė naudoja 8500 DPI optinius sensorius, o taip pat gali pasiūlyti greičio sekimą iki 300 colių per sekundę. Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šį produktą galite įsigyti vos už 29,33 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą RazerMini. Lietuvoje šią pelytę galima įsigyti nuo 45,99 euro, todėl pirkdami iš „Geekbuying“ sutaupysite ganėtinai nemažą sumą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga