Legenda sugrįžta: daugelio pamėgtas „Poco“ flagmanas parduodamas už itin žemą kainą, nepraleiskite progos!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-02
Legenda sugrįžta: daugelio pamėgtas „Poco“ flagmanas parduodamas už itin žemą kainą, nepraleiskite progos!
0 Pasidalinimai
1142 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiemet prikėlė jau legendiniu spėjusį tapti prekinį ženklą „Poco“ ir pristatė net ne vieną, o kelis dėmesio vertus išmaniuosius telefonus. O šiuo metu puiki proga įsigyti itin galingą „Poco F2 Pro“ modelį, kuris pasižymi ne tik galingiausia geležimi, tačiau ir puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šis „Xiaomi“ ir „Poco“ šedevras dabar parduodamas už 382,70 euro, o už tai gausite modelį su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Norėdami įsigyti šį išmanųjį telefoną – spauskite čia. Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas baigsis jau už kelių dienų, todėl norėdami įsigyti, turėtumėte paskubėti.

Visų pirma, „POCO F2 Pro” išaugo plastikinius pirmtako rūbus ir apsivilko prabangesnį metalo ir stiklo drabužį. Ekranas taip pat žengė didelį žingsnį į priekį – senstelėjusią IPS matricą pakeitė 6,67 colio įstrižainės OLED ekranas, galintis pasigirti net 500000:1 siekiančiu kontrasto lygiu ir net 1200 nitų šviesumu. Be to, buvo atsikratyta išpjovos – tai pavyko padaryti pasitelkus „Xiaomi Mi 9T Pro” panaudotą iš viršutinės briaunos pakylantį priekinės kameros mechanizmą.

Deja, „Xiaomi” nepavyko įdiegti šiuo metu madingo 90Hz ar didesnio ekrano atsinaujinimo dažnio. Kompanija jau po „Redmi K30 Pro” debiuto teisinosi negalinti sau leisti tokios prabangos, parduodant modelį už tokią patrauklią kainą. Tiesa, paguosti turėtų 180Hz lietimų registravimo dažnis, kuris pasitarnaus žaidimuose ir minimaliai padidins slankiojimo sklandumą.

Viduje, kaip ir galima tikėtis, randame viską, kas šiuo metu geriausia. Galingiausias „Snapdragon 865” procesorius ir „Adreno 650” grafikos plokštė, kurios tvarkyklės (angl. drivers) pirmąkart istorijoje bus atnaujinamos – tai turėtų užtikrinti dar geresnį telefono ilgaamžiškumą ir spartų veikimą net po kelerių naudojimo metų. Kalbant apie ateitį, „POCO F2 Pro” palaiko ir 5G ryšį, tad galėsite būti vienais pirmųjų, kurie jį išbandys Lietuvoje (diegimas numatomas kitąmet).

Patobulinimų sulaukė ir vidinė atmintis. Nuo šiol standartiškai siūlomi nebe 64GB, o 128GB. Taip pat pagerinta atmintinė sparta – seną UFS 2.1 standartą pakeitė naujausias UFS 3.1. Tai padės programėles atsidaryti dar sparčiau ir džiaugtis dar sklandesniu veikimu. Deja, šiemet atsisakyta MicroSD kortelės lizdo.

Galinėje dalyje atsidūrė ir visiškai naujas 4 kamerų komplektas. Jį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin plataus kampo, 5MP priartinimo/makro ir 2MP gylio sensoriai. Priekinė kamera, montuojama iškylančiame mechanizme, pasižymi 20MP raiška.

Kaip jau minėjome, dabar „Xiaomi Poco F2 Pro“ parduodamas už 382,70 euro, o už tai gausite modelį su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Norėdami įsigyti šį išmanųjį telefoną – spauskite čia.


Parašyti komentarą