Pigesnė ir geresnė apyrankė: „Xioami Mi Band 4C” šiuo metu parduodama už puikią kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-22
Pigesnė ir geresnė apyrankė: „Xioami Mi Band 4C” šiuo metu parduodama už puikią kainą
0 Pasidalinimai
1072 Peržiūros

„Xiaomi” visada buvo viena tų kompanijų, kurioms rūpėjo pasiūlyti ne tik geriausią produktą, bet ir padaryti tai už mažiausią įmanomą kainą. Taigi, nieko nuostabaus, jog pristačiusi šiek tiek brangesnę ir prabangesnę nei įprastą „Mi Band 5”, „Xiaomi” atsigręžė ir į plonesnes pinigines turinčiuosius - rinkoje prieš kelias dienas debiutavo pigesnė „Mi Band 4C”. Šiuo metu ją galima įsigyti už puikią kainą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą Y4FE4ECF139EB001, tarptautinę „Xiaomi Mi Band 4C” versiją galite įsigyti už 27,80 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas.

Daugiau apie „Mi Band 4C”

„Xiaomi Mi Band 4C”, kaip galima spręsti iš pavadinimo, nėra visiškai naujas revoliucinis produktas, o labiau pasaulinio hito - „Mi Band 4” - patobulintas ir šiek tiek pigesnis variantas. Pagrindinis apyrankių skirtumas - dizainas. „Mi Band” serijos apyrankės, įskaitant ir ketvirtąją kartą, pasižymėjo apvaliomis formomis, tačiau „Mi Band 4C” šią tendenciją pabaigė.

Naujasis modelis yra kur kas kampuotesnis ir solidesnis. Naujas dizainas lėmė ir tai, kad šiek tiek pasikeitė dirželių forma, tačiau vėlgi - tai labiau privalumas nei trūkumas. Svarbiausia, jog apyrankė gali ištverti panardinimą net į 50 metrų gylį, tad su ja galėsite eiti maudytis ir nuo riešo nusiimti tik tada, kai prireiks ją įkrauti.

Kitas malonus dalykas - spalvotas OLED ekranas tapo šiek tiek didesnis ir nuo šiol pasižymi 1,08 colio įstrižaine. Jis, kaip ir pirmtake valdomas lietimu, o po juo išliko jutiklinis mygtukas. Gamintojas žada, kad vaizdą ekranėlyje įžiūrėsite net ir lauke.

Kadangi šiuo atveju siūlome tarptautinei rinkai skirtą „Global” modelį, šią „Mi Band 4C” be problemų sujungsite su savo išmaniuoju, naudodami daug kalbų palaikančią „Mi Fit” aplikaciją. Apyrankė suderinama tiek su Android, tiek su „iPhone” telefonais, o ryšiui palaikyti naudojamas Bluetooth 5.0 standartas. Paprastai tariant, penktoji Bluetooth versija reiškia, kad įrenginys su telefonu sujungtas išliks per didesnį atstumą, o ryšiui palaikyti bus sunaudojama dar mažiau energijos.

Kalbant apie išmanias funkcijas, galima paminėti daugybę sporto režimų, pulso matavimą, miego sekimo galimybes, orų prognozes, malonų žadintuvą ir aiškiai atvaizduojamus pranešimus iš jūsų išmaniojo. Nereikia pamiršti ir to, jog apyrankėje galėsite rinktis iš daugybės skirtingų laikrodžio ciferblatų, tad šis aksesuaras ne taip greitai pabos ir visad atrodys naujai.

Na, ir paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias „Mi Band 4C” patobulinimas - visiškai nauja įkrovimo sistema. Jei „Mi Band 4” turėdavote išimti iš apyrankės ir kišti į specialų įkroviklį, tai „Mi Band 4C” viskas kur kas paprasčiau - tiesiog nuimate vieną dirželio dalį ir kišate apyrankę į paprastą USB jungtį įkroviklyje ar nešiojamame kompiuteryje. Nebereikia jokių atskirų laidų, kuriuos galite pamesti.

Gamintojo duomeninis, vieno įkrovimo turėtų pakakti 14 dienų įprasto naudojimo, kas tikrai yra geras rezultatas.

Taigi, jei naudojate pirmos, antros ar trečios kartos „Mi Band”, šio pasiūlymo tikrai neturėtumėte praleisti. Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą Y4FE4ECF139EB001, tarptautinę „Xiaomi Mi Band 4C” versiją galite įsigyti už 27,80 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas.


Parašyti komentarą