Skaitytojų mėgstamiausias „Poco X3” dar nekainavo tiek mažai: praleisti šią akciją - nusikaltimas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-19
Skaitytojų mėgstamiausias „Poco X3” dar nekainavo tiek mažai: praleisti šią akciją - nusikaltimas
0 Pasidalinimai
1751 Peržiūros

Technologijų entuziastų bendruomenėje dažnai kyla diskusija, kuris išmanusis telefonas turi geriausią kainos/kokybės santykį. Visgi šiemet didelių ginčų nėra - kone vienbalsiai sutinkama, jog labiausiai pinigų vertas įrenginys šiemet yra „Xiaomi” dukterinės šedevras „Poco X3”. Jis turi, tokius flagmanų žaisliukus, kaip 120Hz ekrano atsinaujinimo dažnis, spartų procesorių ir pasižymi išskirtine baterijos ištverme - dėl šių priežasčių „Poco X3” sulaukė daugiausiai mūsų skaitytojų simpatijų. Gera žinia, jog šiomis dienomis šio modelio kaina dar labiau nukrito ir per ribotos trukmės išpardavimą jis siūlomas turbūt pigiausiai nuo pasirodymo rinkoje pradžios.

Paspaudę šią nuorodą „Poco X3” galite įsigyti už vos 177,65 euro, o greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” pristatymas kainuos tik 13,08 euro (norint mokėti mažiausią įmanomą kainą, mokėjimo lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Beje, mokantiems per „PayPal” pardavėjas žada padaryti dar maždaug 3 eurų nuolaidą, tad siūlome tuo pasinaudoti. Rekomenduojame nedelsti - telefonų kiekis labai ribotas.

Daugiau apie „Poco X3”

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie šį telefoną, labai rekomenduojame pažiūrėti mūsų komandos parengtą „Poco X3” apžvalgą, kurios nuorodą rasite aukščiau.

Naujasis „Poco“ išmanusis telefonas pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška ir 120Hz atnaujinimo dažniu, garantuojančiu itin sklandžias animacijas ir bet kokį vaizdo slinkimą ekrane. 20 MP raiškos f/2.2  asmenukių kamera paslėpta nedideliame apskritime, viršutinėje ekrano dalyje per vidurį, todėl nekris į akis ir leis mėgautis filmais ar kitu turiniu.

Šis vidutinės klasės įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 732G“ procesoriumi, kuris buvo pristatytas visai neseniai. Verta paminėti ir tai, jog ši „Poco“ naujiena tapo pirmuoju telefonu, kuriame bus naudojamas šis lustas. „Qualcomm“ laiko jį galingiausiu „Snapdragon 700“ serijos gaminiu su 4G palaikymu. Pirkėjai naująjį „Poco X3 NFC“ galės įsigyti su 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės talpos

Išmaniojo telefono ištvermę garantuoja monstriška 5160 mAh talpos baterija, kurios daugeliui vartotojų pakaks net ne dviem, o trims naudojimo dienoms. Taip pat palaikomas 33W greitasis įkrovimas ir nors dažnai gamintojai mėgsta į tokio pigaus įrenginio komplektaciją įdėti mažiau pajėgius įkrovimo blokelius, tačiau „Poco“ šį telefoną komplektuoja jau su 33W krovikliu. Verta paminėti ir tai, jog „X3 NFC“ modelis turi ir ausinių lizdą, palaiko atminties korteles bei yra apsaugotas „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu.

Vargu, ar galima sugalvoti, ką dar galėtų turėti 200 eurų kainuojantis telefonas. Tokio specifikacijų komplekto pavydėti galėtų ir neretas dvigubai brangesnis konkurentas. Kitaip tariant, griebkite šį pasiūlymą, kol yra. 

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Poco X3” galite įsigyti už vos 177,65 euro, o greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” pristatymas kainuos tik 13,08 euro (norint mokėti mažiausią įmanomą kainą, mokėjimo lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Beje, mokantiems per „PayPal” pardavėjas žada padaryti dar maždaug 3 eurų nuolaidą, tad siūlome tuo pasinaudoti. Rekomenduojame nedelsti - telefonų kiekis labai ribotas.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga